РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 18:01

Інститут енергетики та систем керування
Спеціальність: 151, АВ – Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 60 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 42 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Статус заяви
1 Столярський Ярослав Володимирович 1 185.977 Зараховано (бюджет)
2 Гречух Віталій Романович 2 185.347 Зараховано (бюджет)
3 Луцик Ростислав Петрович 1 180.405 Зараховано (бюджет)
4 Майданович Ірина Русланівна 1 176.532 Зараховано (бюджет)
5 Йонко Андрій Ігорович 1 173.903 Зараховано (бюджет)
6 Хоній Богдан Романович 2 173.454 Зараховано (бюджет)
7 Баран Дмитро Йосипович 1 168.838 Зараховано (бюджет)
8 Новак Андрій Іванович 1 168.805 Зараховано (бюджет)
9 Авраменко Остап Юрійович 5 166.311 Зараховано (бюджет)
10 Скрипник Богдан Миколайович 1 164.435 Зараховано (бюджет)
11 Шелемей Вікторія Володимирівна 5 163.710 Зараховано (бюджет)
12 Зелінський Максим-Павло Богданович 3 163.404 Зараховано (бюджет)
13 Шуліка Ілля Сергійович 1 162.875 Зараховано (бюджет)
14 Басанець Анатолій Сергійович 1 162.510 Зараховано (бюджет)
15 Ходачук Микола Олександрович 2 162.146 Зараховано (бюджет)
16 Романів Михайло Ігорович 1 161.418 Зараховано (бюджет)
17 Цвик Тарас Андрійович 1 161.054 Зараховано (бюджет)
18 Воробок Григорій Робертович 2 160.846 Зараховано (бюджет)
19 Фірчук Андрій Тарасович 1 160.430 Зараховано (бюджет)
20 Кабулов Тимур Файзулайович 3 160.344 Зараховано (бюджет)
21 Турик Михайло-Даниїл Миколайович 1 159.857 Зараховано (бюджет)
22 Волкова Леся Сергіївна 1 159.389 Зараховано (бюджет)
23 Супряга Ілона Анатоліївна 5 158.661 Зараховано (бюджет)
24 Розумовський Іван Станіславович 2 157.777 Зараховано (бюджет)
25 Бізяєв Олег Миколайович 4 157.335 Зараховано (бюджет)
26 Мазурок Роман Сергійович 2 156.528 Зараховано (бюджет)
27 Пінчук Едуард Васильович 1 156.528 Зараховано (бюджет)
28 Костюкевич Михайло Сергійович 4 154.938 Зараховано (бюджет)
29 Прихорчук Дмитро Миколайович 1 154.916 Зараховано (бюджет)
30 Павлучкович Василь Володимирович 1 153.132 Зараховано (бюджет)
31 Кравець Денис Володимирович 1 151.794 Зараховано (бюджет)
32 Качор Олег Петрович 1 150.745 Зараховано (бюджет)
33 Павлів Богдан Іванович 2 150.373 Зараховано (бюджет)
34 Гайко Владислав Гордійович 5 148.049 Зараховано (бюджет)
35 Василевський Олександр Михайлович 4 147.339 Зараховано (бюджет)
36 Лобода Юрій Романович комерція 142.800 Зараховано (комерція)
37 Свирида Євген Ігорович 1 137.957 Зараховано (комерція)
38 Литвин Юрій Віталійович 1 137.437 Зараховано (комерція)
39 Стисло Герман-Владислав Олександрович 1 135.096 Зараховано (комерція)
40 Голуб Максим Анатолійович комерція 122.961 Зараховано (комерція)
41 Лисаник Михайло Ярославович 7 119.340 Зараховано (комерція)