РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут енергетики та систем керування
Спеціальність: 151, АВ – Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 80 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 44
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 3
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 9
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Войтович Олег Тарасович 1 197.364 Зараховано
2 Бабич Олег Богданович 1 194.399 Зараховано
3 Павлів Владислав Михайлович 1 189.093 Зараховано
4 Долішний Руслан Васильович 1 187.636 Зараховано
5 Хлопенюк Назар Вадимович 2 186.128 Зараховано
6 Лойко Олександр Андрійович 2 184.127 Зараховано
7 Куцан Анжеліна Михайлівна 1 184.099 Зараховано
8 Лавров Михайло Петрович 1 183.527 Зараховано
9 Шалева Вікторія Володимирівна 1 182.070 Зараховано
10 Ілючок Віктор Олександрович 2 181.342 Зараховано
11 Ряшко Андрій Володимирович 1 181.082 Зараховано
12 Пхосалі Богдан Сайсамонович 1 181.030 Зараховано
13 Юрчик Віктор Олександрович 3 180.142 Зараховано
14 Ричак Віталій Андрійович 2 179.922 Зараховано
15 Романюк Валентин Анатолійович 2 179.321 Зараховано
16 Юрчишин Павло Петрович 2 178.012 Зараховано
17 Маїк Андрій Олегович 2 177.388 Зараховано
18 Бекеш Владислав Андрійович 1 176.660 Зараховано
19 Лукашук Тарас Вікторович 1 176.556 Зараховано
20 Забейда Андрій Сергійович 1 176.140 Зараховано
21 Мезей Андрій Богданович 4 175.695 Зараховано
22 Ціпкайло Софія Анатоліївна 2 175.672 Зараховано
23 Пільків Святослав Олегович 4 175.134 Зараховано
24 Патен Максим Ігорович 1 174.787 Зараховано
25 Дзьоба Богдан Віталійович 3 174.675 Зараховано
26 Зубалій Владислав Анатолійович 2 174.319 Зараховано
27 Шоробур Денис Романович 1 174.267 Зараховано
28 Крігер Дмитро Михайлович 1 174.215 Зараховано
29 Кордуба Олексій Юрійович 1 174.163 Зараховано
30 Задорожний Дмитро Анатолійович 1 173.903 Зараховано
31 Мончук Анна Андріївна 1 173.643 Зараховано
32 Кузьо Мар'ян Олегович 2 173.539 Зараховано
33 Кощук Роман Ігорович 2 173.487 Зараховано
34 Андрущенко Дмитро Іванович 4 173.043 Зараховано
35 Ошурко Даніїл Олександрович 1 172.290 Зараховано
36 Стельмащук Олег Сергійович 1 172.238 Зараховано
37 Гелетій Дем'ян Іванович 2 172.134 Зараховано
38 Гаркот Артур Русланович 1 170.209 Зараховано
39 Іванчук Максим Миколайович 1 159.548 Зараховано
40 Медведєв Михайло Олександрович 1 158.245 Зараховано
41 Лапкевич Олег Васильович 1 151.956 Зараховано
42 Ільницький Іван Миколайович 3 151.707 Зараховано
43 Розумійко Анатолій Васильович 2 150.442 Зараховано
44 Бариляк Владислав Олександрович 3 147.186 Зараховано
45 Лум'яник Олександр Геннадійович 1 145.188 Зараховано
46 Ганута Олег Ігорович комерція 140.890 Зараховано
47 Гонтарь Богдан Сергійович комерція 138.822 Зараховано
48 Бичкова Поліна Олегівна комерція 138.465 Зараховано
49 Совертков Ігор Вікторович 1 136.449 Зараховано
50 Дудаш Олександр Ерікович 1 136.032 Зараховано
51 Назаренко Влас Костянтинович комерція 131.376 Зараховано
52 Дранчук Владислав Михайлович 1 125.160 Зараховано