РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут енергетики та систем керування
Спеціальність: 141, ЕЕ – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 400 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 109
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 8
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 22
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Федун Андрій Віталійович 1 200.000 Зараховано
2 Метлушко Марія Ігорівна 1 200.000 Зараховано
3 Клименко Олександр Миколайович 1 199.549 Зараховано
4 Верлинський Андрій Ігорович 1 197.416 Зараховано
5 Дорикевич Андрій Андрійович 4 197.166 ✔ ❌ Зараховано
6 Фтома Софія Андріївна 1 195.647 Зараховано
7 Венгер Дмитро Олегович 1 190.445 Зараховано
8 Лесько Назар Ігорович 1 190.393 Зараховано
9 Мельник Христина Григорівна 1 187.948 Зараховано
10 Вівчарук Денис Михайлович 1 186.640 Зараховано
11 Бойко Маркіян Михайлович 2 182.798 Зараховано
12 Юрчук Ярослав Сергійович 1 181.446 Зараховано
13 Антіпа Владислав Андрійович 1 180.874 Зараховано
14 Ґраб Пауліна Юріївна 1 178.793 Зараховано
15 Сухинська Марія Олександрівна 1 178.533 Зараховано
16 Кусьо Дмитро Володимирович 2 175.047 Зараховано
17 Попівняк Андрій Ярославович 1 174.995 Зараховано
18 Писанюк Михайло Васильович 1 174.111 Зараховано
19 Скарбек Сергій Володимирович 1 172.915 Зараховано
20 Шевчук Роман Михайлович 1 172.290 Зараховано
21 Мих Ростислав Валерійович 1 172.186 Зараховано
22 Новак Денис Вікторович 1 170.990 Зараховано
23 Лютий Дем'ян Володимирович 2 170.678 Зараховано
24 Сойко Дмитро Петрович 1 170.626 Зараховано
25 Скота Тарас Андрійович 2 169.273 Зараховано
26 Матвійчук Микола Олександрович 1 169.013 Зараховано
27 Ганич Святослав Олегович 3 168.963 Зараховано
28 Гамела Наталія Богданівна 1 167.973 Зараховано
29 Монастирський Богдан Романович 3 167.331 Зараховано
30 Павлюк Давид Андрійович 1 166.620 Зараховано
31 Рудавський Ігор Андрійович 2 166.376 Зараховано
32 Данелюк Юрій Володимирович 2 165.164 Зараховано
33 Андросюк Володимир Русланович 1 164.851 Зараховано
34 Заборний Володимир Михайлович 1 164.591 Зараховано
35 Яремчук Владислав Ігорович 2 163.759 Зараховано
36 Лунів Ігор Степанович 1 163.481 Зараховано
37 Чепіль Андріян Володимирович 1 163.317 Зараховано
38 Флис Юрій Володимирович 3 163.200 Зараховано
39 Мороз Михайло Любомирович 1 161.990 Зараховано
40 Лосєва Єлизавета Дмитрівна 1 161.314 Зараховано
41 Мельничук Валерій Миколайович 5 161.007 Зараховано
42 Поймінов Максим Ігорович 1 160.898 Зараховано
43 Шибунька Михайло Володимирович 1 160.794 Зараховано
44 Федін Анатолій В'ячеславович 1 160.742 Зараховано
45 Маїк Володимир Ігорович 2 160.430 Зараховано
46 Рижов Максім Віталійович 1 160.378 Зараховано
47 Фурман Олександр Романович 1 160.222 Зараховано
48 Гриневич Максим Ігорович 1 160.203 Зараховано
49 Паук Михайло Ярославович 3 160.115 Зараховано
50 Сивий Роман Андрійович 1 159.597 Зараховано
51 Новак Павло Романович 4 159.528 Зараховано
52 Соломяний Денис Олегович 1 159.025 Зараховано
53 Гавриляк Іван Миколайович 2 158.453 Зараховано
54 Тринька Юрій Васильович 1 157.517 Зараховано
55 Дудяк Владислав Андрійович 1 157.257 Зараховано
56 Ярош Андрій Валерійович 3 156.876 Зараховано
57 Пелячек Роман Анатолійович 1 156.632 Зараховано
58 Коваль Святослав Володимирович 3 155.884 Зараховано
59 Домантович Максим Степанович 1 152.471 Зараховано
60 Кострабій Олег Романович 1 152.471 Зараховано
61 Старовєров Ілля Володимирович 2 152.107 Зараховано
62 Муха Софія Тарасівна 5 152.082 Зараховано
63 Гарбуз Андрій Петрович 1 151.950 Зараховано
64 Саква Михайло Васильович 1 151.274 Зараховано
65 Граб Роман Русланович 1 150.078 Зараховано
66 Трофименко Максим Андрійович 1 148.517 Зараховано
67 Підгрушецький Олександр Анатолійович 1 148.309 Зараховано
68 Деяк Олександр Олександрович 1 147.685 Зараховано
69 Ткач Роман Юрійович 2 147.217 Зараховано
70 Кухоцький Володимир Петрович 1 145.760 Зараховано
71 Попович Олександр Віталійович 3 145.095 Зараховано
72 Аскеров Рустам Самідович 3 144.585 Зараховано
73 Зварич Віталій Володимирович 1 144.199 Зараховано
74 Сернюк Владислав Юрійович 1 144.036 Зараховано
75 Данилів Нестор-Теодор Орестович 1 143.991 Зараховано
76 Грохола Ігор Михайлович 3 143.412 Зараховано
77 Жеребецький Данило-Петро Володимирович 2 141.651 Зараховано
78 Кулик Христина Вікторівна 2 141.130 Зараховано
79 Петренко Руслан Русланович 2 140.766 Зараховано
80 Маковей Максим Андрійович 1 139.570 Зараховано
81 Данильчук Богдан Андрійович 2 139.466 Зараховано
82 Кіхтан Артем Олегович 3 138.669 Зараховано
83 Рудченко Дмитро Володимирович 4 137.649 Зараховано
84 Синявський Олег Романович 1 137.645 Зараховано
85 Кубриш Ростислав Петрович 1 135.980 Зараховано
86 Слімаковський Святослав Ігорович 2 135.876 Зараховано
87 Пелипишин Андрій Володимирович 1 135.788 Зараховано
88 Смолій Олександр Сергійович 1 135.772 Зараховано
89 Галатюк Олексій Юрійович 1 135.408 Зараховано
90 Миронюк Артур Володимирович 1 133.015 Зараховано
91 Загорбенський Ігор Богданович 2 131.145 Зараховано
92 Кушнір Тарас Іванович 1 129.478 Зараховано
93 Самойлов Богдан Іванович 2 129.478 Зараховано
94 Іпатов Кирило Андрійович 3 128.775 Зараховано
95 Копанишин Дмитро Миколайович 2 128.414 Зараховано
96 Кацюба Данило Олександрович комерція 126.531 Зараховано