РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів,
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:34

Спеціальність: 191, АР – Архітектура та містобудування

Вільні місця ліцензійного обсягу: 50 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Радь Соломія Назарівна 190.0000 366.0000 Зараховано (комерція)
2 Фуштей Ольга Миколаївна 185.0000 362.0000 Зараховано (комерція)
3 Романюк Антон Павлович 198.0000 348.0000 Зараховано (комерція)
4 Голосна Катерина Русланівна 165.0000 345.0000 Зараховано (комерція)
5 Оріх Юлія Борисівна 198.0000 343.0000 Зараховано (комерція)
6 Огнева Ольга Віталіївна 195.0000 343.0000 Зараховано (комерція)
7 Калюкіна Анастасія Сергіївна 155.0000 339.0000 Зараховано (комерція)
8 Візний Андрій Мирославович 192.0000 339.0000 Зараховано (комерція)
9 Стефанів Артур Ростиславович 198.0000 339.0000 Зараховано (комерція)
10 Руцький Микита Федорович 168.0000 337.0000 Зараховано (комерція)
11 Бондаренко Єва Вікторівна 160.0000 331.0000 Зараховано (комерція)
12 Кошик Вікторія Петрівна 186.0000 328.0000 Зараховано (комерція)
13 Консулов Нікіта Глєбович 190.0000 326.0000 Зараховано (комерція)
14 Федоров Ілля Едуардович 190.0000 325.0000 Зараховано (комерція)
15 Кузнєцова Юлія Андріївна 195.0000 324.0000 Зараховано (комерція)
16 Українець Марія Дмитрівна 170.0000 320.0000 Зараховано (комерція)
17 Рутковська Юлія Олександрівна 184.0000 318.0000 Зараховано (комерція)
18 Кириленко Дар'я Віталіївна 168.0000 316.0000 Зараховано (комерція)
19 Тимофєєв Олег Сергійович 160.0000 312.0000 Зараховано (комерція)
20 Сироїд Костянтин Євгенович 170.0000 308.0000 Зараховано (комерція)
21 Бачинський Ілля Дмитрович 180.0000 307.0000 Зараховано (комерція)
22 Кушнір Антон Романович 160.0000 307.0000 Зараховано (комерція)
23 Бобак Олег Ростиславович 182.0000 303.0000 Зараховано (комерція)
24 Бончужна Вікторія Олександрівна 153.0000 302.0000 Зараховано (комерція)
25 Голосний Валерій Ігорович 152.0000 299.0000 Зараховано (комерція)
26 Бержавич Роман Ігорович 162.0000 297.0000 Зараховано (комерція)
27 Рошко Андрій Ігорович 180.0000 294.0000 Зараховано (комерція)
28 Камінський Роман Теодорович 174.0000 286.0000 Зараховано (комерція)
29 Білан Ілля Сергійович 153.0000 282.0000 Зараховано (комерція)
30 Тимошенко Олександр Олександрович 155.0000 269.0000 Зараховано (комерція)