РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів,
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

Спеціальність: 122, КН – Комп'ютерні науки

Вільні місця ліцензійного обсягу: 40 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Муць Ірина Костянтинівна 87.5 88 175.5 Зараховано (комерція)
2 Пасічник Василь Васильович 86.5 72 158.5 Зараховано (комерція)
3 Бобко Орест Олегович 86 72 158 Зараховано (комерція)
4 Лисович Олег Володимирович 85.5 60 145.5 Зараховано (комерція)
5 Кінах Михайло Ігорович 81 64 145 Зараховано (комерція)
6 Хемич Йосип Андрійович 87 56 143 Зараховано (комерція)
7 Киричук Борис Сергійович 72 68 140 Зараховано (комерція)
8 Лапінський Олександр Віталійович 84 52 136 Зараховано (комерція)
9 Засименко Данило Михайлович 84 48 132 Зараховано (комерція)
10 Рубанський Андрій Романович 82 48 130 Зараховано (комерція)
11 Штереб Назар Миколайович 79 48 127 Зараховано (комерція)
12 Добріянський Василь Володимирович 74 52 126 Зараховано (комерція)
13 Мазур Олександр Олександрович 62 64 126 Зараховано (комерція)
14 Баран Микола Ігорович 88 36 124 Зараховано (комерція)
15 Головацька Юлія Ярославівна 84 40 124 Зараховано (комерція)
16 Шкімба Володимир Володимирович 74 48 122 Зараховано (комерція)
17 Татарський Олександр Петрович 58 60 118 Зараховано (комерція)
18 Водоніс Ілля-Володимир Вікторович 82 36 118 Зараховано (комерція)
19 Коцур Назарій Олегович 77 40 117 Зараховано (комерція)
20 Кирьяков Дмитро Дмитрович 76 40 116 Зараховано (комерція)
21 Рипенда Юрій Васильович 83 28 111 Зараховано (комерція)
22 Топольницький Сергій Сергійович 73 36 109 Зараховано (комерція)
23 Колісник Андрій Ігорович 73 36 109 Зараховано (комерція)
24 Кузів Максим Валерійович 77 32 109 Зараховано (комерція)
25 Сиводід Максим Анатолійович 75 32 107 Зараховано (комерція)
26 Гіль Андрій Петрович 56 48 104 Зараховано (комерція)
27 Терлецький Руслан Борисович 75 28 103 Зараховано (комерція)
28 Крижанівський Назарій Володимирович 62 40 102 Зараховано (комерція)
29 Сов'як Назарій-Степан Ростиславович 66 36 102 Зараховано (комерція)
30 Кузьминих Василь Вячеславович 66 32 98 Зараховано (комерція)
31 Семків Олександр Тарасович 62 32 94 Зараховано (комерція)
32 Марчук Богдан Вячеславович 62 32 94 Зараховано (комерція)
33 Макар Богдан Ігорович 73 20 93 Зараховано (комерція)
34 Свирид Павло Богданович 68 24 92 Зараховано (комерція)
35 Гураль Сергій Іванович 68 24 92 Зараховано (комерція)
36 Карпінський Роман Мирославович 57 24 81 Зараховано (комерція)
37 Острожинський Павло Васильович 52 28 80 Зараховано (комерція)
38 Аслануков Олександр Олександрович 54 24 78 Зараховано (комерція)
39 Федик Юрій Ростиславович 53 24 77 Зараховано (комерція)