РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів,
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 122, КН – Комп'ютерні науки
Вільні місця ліцензійного обсягу: 43 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Бервецький Максим Андрійович 74 84 158 Зараховано (комерція)
2 Козак Андрій Іванович 73 60 133 Зараховано (комерція)
3 Грицай Роман Ярославович 64 64 128 Зараховано (комерція)
4 Горбач Степан Андрійович 84 36 120 Зараховано (комерція)
5 Кінчик Михайло Ігорович 81 36 117 Зараховано (комерція)
6 Лис Юрій Олегович 76 40 116 Зараховано (комерція)
7 Ясниський Максим Миколайович 78 36 114 Зараховано (комерція)
8 Лисецький Роман Юрійович 68 36 104 Зараховано (комерція)
9 Ханас Михайло Богданович 68 36 104 Зараховано (комерція)
10 Лабант Христина Ігорівна 72 32 104 Зараховано (комерція)
11 Климко Олександр Васильович 75 24 99 Зараховано (комерція)
12 Сенюра Юрій Романович 72 24 96 Зараховано (комерція)
13 Якимів Василь Васильович 60 36 96 Зараховано (комерція)
14 Кінашевський Михайло Якович 66 28 94 Зараховано (комерція)
15 Алєксєєв Ілля Юрійович 55 36 91 Зараховано (комерція)
16 Кирейто Любомир Ігорович 57 32 89 Зараховано (комерція)
17 Кравчишин Юрій Володимирович 51 36 87 Зараховано (комерція)
18 Рішко Павло Іванович 53 32 85 Зараховано (комерція)
19 Гаванчак Андрій Ігорович 55 28 83 Зараховано (комерція)
20 Андруневчин Іван Вікторович 51 28 79 Зараховано (комерція)
21 Щипель Ігор Ярославович 60 16 76 Зараховано (комерція)
22 Гусір Олег Миколайович 51 24 75 Зараховано (комерція)
23 Марків Олег Васильович 53 20 73 Зараховано (комерція)
24 Кінаш Мар'ян Петрович 51 16 67 Зараховано (комерція)
25 Дукач Олег Володимирович 52 12 64 Зараховано (комерція)
26 Драпак Василь Васильович 85 76 161 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Яськів Василь Васильович 60 56 116 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Вальчук Назар Назарович 68 32 100 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Вознюк Владислав Вадимович 57 40 97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Кунь Віталій Михайлович 56 32 88 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Шіман Василь Юрійович 72 12 84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця