РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів,
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 172, ТР – Телекомунікації та радіотехніка
Вільні місця ліцензійного обсягу: 320 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Щудло Марко Романович 84 68 152 Зараховано (комерція)
2 Ланчевич Руслан Орестович 87 56 143 Зараховано (комерція)
3 Федотов Станіслав Святославович 68 68 136 Зараховано (комерція)
4 Жигайло Роман Михайлович 82 48 130 Зараховано (комерція)
5 Петрів Наталія Петрівна 75 52 127 Зараховано (комерція)
6 Матвійчук Вадим Сергійович 85 40 125 Зараховано (комерція)
7 Потопник Володимир Михайлович 81 40 121 Зараховано (комерція)
8 Сенів Тарас Романович 80 36 116 Зараховано (комерція)
9 Іванович Андрій Юрійович 57 56 113 Зараховано (комерція)
10 Гаргаля Іван Володимирович 67 44 111 Зараховано (комерція)
11 Бездух Назар Ігорович 50 60 110 Зараховано (комерція)
12 Музика Олег Володимирович 65 44 109 Зараховано (комерція)
13 Круцько Тарас-Микола Романович 73 36 109 Зараховано (комерція)
14 Звозда Богдан Тарасович 73 32 105 Зараховано (комерція)
15 Степась Юрій Віталійович 78 24 102 Зараховано (комерція)
16 Павлишин Олег Тарасович 65 36 101 Зараховано (комерція)
17 Малиняк Роман Романович 68 32 100 Зараховано (комерція)
18 Медвідь Юрій-Олег Ярославович 57 40 97 Зараховано (комерція)
19 Саган Богдан Андрійович 52 44 96 Зараховано (комерція)
20 Закриничний Андрій Михайлович 55 40 95 Зараховано (комерція)
21 Чайківський Михайло Тарасович 65 28 93 Зараховано (комерція)
22 Тютько Максим Андрійович 64 28 92 Зараховано (комерція)
23 Свереда Назар Андрійович 52 36 88 Зараховано (комерція)
24 Кость Андрій Андрійович 55 32 87 Зараховано (комерція)
25 Кузьмін Володимир Іванович 58 28 86 Зараховано (комерція)
26 Сербай Назарій Миколайович 52 32 84 Зараховано (комерція)
27 Левицький Ростислав Олегович 51 20 71 Зараховано (комерція)
28 Лозинський Богдан Васильович 88 72 160 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Лега Андрій Ігорович 79 36 115 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Олійник Роман Петрович 66 32 98 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Лавринів Мар'ян Мирославович 50 16 66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця