Інформація про подання документів
вступників на третій курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році станом на 11.08.2017 21:04
підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 6.030508, ФК – фінанси і кредит
Вільні місця ліцензійного обсягу: 0 місць
Місця державного замовлення: 0 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Худзік Роман Степанович 88 72 160
2 Топоринська Олена Василівна 87.5 72 159.5
3 Філь Олег Романович 79 72 151
4 Крив'як Мар'яна Василівна 87 64 151
5 Андріїшин Ірина Степанівна 83 64 147
6 Тимочко Ірина Михайлівна 75 68 143
7 Клисяк Юлія Михайлівна 76 60 136
8 Шемеляк Юрій Романович 86 48 134
9 Милимук Микола Васильович 65 64 129
10 Зелена Андріана Ярославівна 64 64 128
11 Сергеєва Ірина Олександрівна 86.5 40 126.5
12 Боцко Андрій Михайлович 54 72 126
13 Риботецький Роман Ігорович 69 56 125
14 Фок Роксолана Любомирівна 84 40 124
15 Вишневська Ірина Юріївна 87.5 36 123.5
16 Макар Анна Василівна 75 48 123
17 Вітюк Златослава Володимирівна 61 60 121
18 Проник Андрій Володимирович 58 60 118
19 Мазур Христина Петрівна 72 44 116
20 Миськів Ганна Ігорівна 65 48 113
21 Біян Анастасія Дмитрівна 57 56 113
22 Лаба Андріана Іванівна 66 44 110
23 Фрис Михайло Миколайович 51 56 107
24 Серба Уляна Михайлівна 59 48 107
25 Геринович Юрій Романович 58 48 106
26 Вороновський Артур Андрійович 69 36 105
27 Маньковський Юрій Романович 59 44 103
28 Матвєєва Тетяна Миколаївна 67 36 103
29 Іванишин Владислав Володимирович 62 40 102
30 Лозинський Олег-Іван Петрович 56 44 100
31 Філімонова Тетяна Геннадіївна 52 48 100
32 Нечаєв Валентин Вадимович 53 44 97
33 Назар Максим Ігорович 52 44 96
34 Дилин Богдан Миколайович 52 44 96
35 Яциків Ростислав Ігорович 50 44 94
36 Хрущ Іван Мирославович 54 32 86
37 Угрин Дмитро Олегович 61 24 85
38 Костик Віктор Ярославович 54 20 74