РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

геодезії
Напрям підготовки: 8.193.01, ГДГЕ – Геодезія
Максимально можлива к-ть студентів: 75 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Пересунько Богдан Олександрович 97.10 5 66 80 136.50
Зараховано
2 Крамаренко Сергій Олегович 91.96 1.2 84 96 136.36
Зараховано
3 Тритяк Вікторія Михайлівна 92.39 0.1 78 72 130.89
Зараховано
4 Пекарєв Павло Дмитрович 88.08 0 84 80 129.68
Зараховано
5 Антохів Наталія Ростиславівна 93.45 0 64 76 126.65
Зараховано
6 Солтусенко Денис Дмитрович 84.60 0.1 80 92 125.90
Зараховано
7 Кльось Софія Юріївна 88.71 0.1 64 84 122.81
Зараховано
8 Недогонова Анастасія Михайлівна 89.34 1.7 56 88 122.24
Зараховано
9 Козак Василь Ігорович 80.58 0 82 88 122.18
Зараховано
10 Павлів Михайло Романович 88.28 0 58 80 119.48
Зараховано
11 Кравчук Тарас Андрійович 81.70 0 56 84 112.50
Зараховано
12 Криницький Остап Іванович 81.99 0 60 60 111.99
Зараховано
13 Гаврилюк Ігор Миколайович 84.56 0 46 88 111.76
Зараховано
14 Більчук Олександр Михайлович 80.08 0 58 76 110.88
Зараховано
15 Шептицький Юрій Володимирович 81.75 0 52 60 108.55
Зараховано
16 Москаль Назар Степанович 77.02 0 58 76 107.82
Зараховано
17 Гарасим Олег Богданович 77.37 0 60 64 107.77
Зараховано
18 Шептицький Олег Володимирович 82.48 0 42 84 107.68
Зараховано
19 Кобилинська Юлія Вікторівна 70.73 0 66 80 105.13
Зараховано
20 Гавриленко Назар Андрійович 76.67 0 52 52 102.67
Зараховано
21 Федюк Іван Степанович 72.71 0 46 44 95.51
Зараховано
22 Солонінко Максим Анатолійович 66.92 0 52 72 94.92
Зараховано
23 Заїка Владислав Валентинович 63.82 0 48 76 90.62
Зараховано
24 Васильков Олександр Вячеславович 62.16 0 32 96 84.56
Зараховано
25 Фесикова Олеся Вячеславівна 63.97 0 32 48 81.57
Зараховано
26 Сайченко Катерина Олегівна 58.08 0 24 56 73.28
Зараховано
27 Бондаренко Володимир Олегович 56.39 0 18 96 73.19
Зараховано
28 Казмірович Владислав Олександрович 56.66 0 22 64 71.86
Зараховано
29 Кравчишин Ростислав Володимирович 54.42 0 24 28 66.82
Зараховано