РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 34 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Пашковенко Олександр Олександрович 92.84 1 96 100 142.24 Зараховано (бюджет)
2 Камінська Ірина Ігорівна 91.26 0 98 92 139.66 Зараховано (бюджет)
3 Осадча Мирослава Михайлівна 92.33 0 96 72 137.93 Зараховано (бюджет)
4 Бучелюк Ксенія Олексіївна 89.50 0 96 100 137.90 Зараховано (бюджет)
5 Квашук Тетяна Анатоліївна 89.29 0 96 96 137.29 Зараховано (бюджет)
6 Босак Аліна Сергіївна 90.97 0 92 92 136.97 Зараховано (бюджет)
7 Широка Василина Романівна 89.67 0 90 92 134.87 Зараховано (бюджет)
8 Сенчишак Ігор Петрович 84.28 0 100 100 134.28 Зараховано (бюджет)
9 Самсон Іванна-Катерина Іванівна 87.45 0 94 88 133.85 Зараховано (бюджет)
10 Марко Ганна Андріївна 86.20 0 94 96 133.40 Зараховано (бюджет)
11 Лісняков Сергій Сергійович 85.57 1.7 92 88 132.87 Зараховано (бюджет)
12 Євтушок Анастасія Павлівна 87.68 0 96 60 132.08 Зараховано (бюджет)
13 Рибіцький Роман Вікторович 90.35 0 80 92 131.55 Зараховано (бюджет)
14 Васильєв Руслан Андрійович 84.11 0 96 84 130.91 Зараховано (бюджет)
15 Волошинська Каріна Ігорівна 80.81 0 96 92 128.41 Зараховано (бюджет)
16 Пацуркевич Катерина Ростиславівна 83.71 0 92 76 128.11 Зараховано (бюджет)
17 Росоловська Наталія Миколаївна 77.24 0 100 88 126.04 Зараховано (бюджет)
18 Гой Олександр Віталійович 81.91 0 90 80 125.91 Зараховано (бюджет)
19 Шаповал Роман Володимирович 80.86 0 92 76 125.26 Зараховано (комерція)
20 Кузь Ігор Мар'янович 76.77 0 96 76 122.77 Зараховано (комерція)
21 Матіїв Інна Богданівна 74.04 0 94 80 119.64 Зараховано (комерція)
22 Страз Ольга Миколаївна 73.05 0 86 92 116.65 Зараховано (комерція)
23 Масіч Роман Олексійович 75.57 0 84 60 115.17 Зараховано (комерція)
24 Будь Дмитро Анатолійович 66.87 0 82 84 108.07 Зараховано (комерція)
25 Пугач Олег Ігорович 72.18 0 78 44 107.78 Зараховано (комерція)
26 Ремінський Роман Олександрович 65.64 0 82 88 107.24 Зараховано (комерція)
27 Світак Ігор Юрійович 63.21 0 86 96 107.21 Зараховано (комерція)
28 Добей Василь Васильович 67.81 0 78 72 106.21 Зараховано (комерція)
29 Кокорський Олександр Анатолійович 65.18 0 80 88 105.98 Зараховано (комерція)
30 Раденко Андрій Владленович 67.67 0 82 52 105.67 Зараховано (комерція)
31 Пляцко Орест Юрійович 57.32 0 76 68 94.52 Зараховано (комерція)
32 Коць Ігор Володимирович 57.75 0 74 52 92.55 Зараховано (комерція)