РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій і кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 14 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Лясота Марина Дмитрівна 85.63 100.0000 96.0000 135.23 Зараховано (бюджет)
2 Муран Христина Григорівна 88.48 98.0000 64.0000 134.08 Зараховано (бюджет)
3 Старушик Іванна Миколаївна 92.04 0.7500 82.0000 84.0000 133.99 Зараховано (бюджет)
4 Чередарик Назар Ярославович 90.57 84.0000 88.0000 132.97 Зараховано (бюджет)
5 Федьків Юліана Романівна 90.09 82.0000 76.0000 130.49 Зараховано (бюджет)
6 Дубик Юлія Олегівна 86.79 88.0000 72.0000 129.19 Зараховано (бюджет)
7 Рущак Любов Михайлівна 80.24 100.0000 76.0000 127.84 Зараховано (бюджет)
8 Динисюк Лілія Вікторівна 84.86 80.0000 88.0000 125.66 Зараховано (бюджет)
9 Коніщук Наталія Іванівна 87.22 74.0000 64.0000 123.22 Зараховано (бюджет)
10 Юркуц Надія Миколаївна 86.50 2.7500 62.0000 80.0000 122.05 Зараховано (бюджет)
11 Дмитрук Юлія Юріївна 85.16 68.0000 88.0000 121.16 Зараховано (бюджет)
12 Трач Наталія Юріївна 77.73 84.0000 96.0000 120.93 Зараховано (бюджет)
13 Когут Ольга Миколаївна 79.65 82.0000 84.0000 120.85 Зараховано (бюджет)
14 Яковенко Андрій Олександрович 87.50 66.0000 60.0000 119.90 Зараховано (бюджет)
15 Тягульська Олена Олександрівна 83.05 76.0000 64.0000 119.85 Зараховано (комерція)
16 Скольський Василь Васильович 73.99 94.0000 80.0000 119.59 Зараховано (комерція)
17 Грипа Максим Андрійович 72.24 90.0000 72.0000 115.44 Зараховано (комерція)
18 Гальчак Віталій Юрійович 72.71 72.0000 72.0000 108.71 Зараховано (комерція)
19 Кушнір Богдан Олександрович 70.08 68.0000 88.0000 106.08 Зараховано (комерція)
20 Гамків Дмитро-Святослав Федорович 73.72 56.0000 76.0000 103.72 Зараховано (комерція)
21 Крохмальний Юрій Богданович 67.08 56.0000 72.0000 96.68 Зараховано (комерція)
22 Новосельчан Максим Русланович 60.36 64.0000 76.0000 93.56 Зараховано (комерція)