РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.051.01, ЕКЕП – Економіка підприємства
Максимально можлива к-ть студентів: 105 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Кос Мар'яна Романівна 86.23 0.5 78 64 124.33
Зараховано
2 Проць Роксолана Петрівна 88.66 1 58 44 117.26
Зараховано
3 Пилипчук Лілія Ігорівна 85.71 0.5 56 80 116.61
Зараховано
4 Лоб Остап Ярославович 82.92 1 62 56 114.32
Зараховано
5 Андрущишин Світлана Віталіївна 85.92 0 48 48 109.92
Зараховано
6 Теліжин Аліна Володимирівна 82.71 0.5 52 52 109.21
Зараховано
7 Римарчук Назарій Андрійович 68.85 0 76 72 106.45
Зараховано
8 Пешко Марія Миколаївна 74.90 0 58 72 105.30
Зараховано
9 Чередник Вікторія Василівна 74.20 0 60 32 101.40
Зараховано
10 Нурманова Маргарита Нурланівна 85.20 0 28 48 101.20
Зараховано
11 Гнатів Христина Ярославівна 76.17 0 50 44 100.57
Зараховано
12 Вільчинський Андрій Андрійович 68.67 0 56 72 98.27
Зараховано
13 Ільницький Анатолій Іванович 72.37 0.5 46 56 96.87
Зараховано
14 Гик Оксана Андріївна 79.46 1 28 40 95.66
Зараховано
15 Добош Руслан Русланович 70.98 0 48 48 94.98
Зараховано
16 Шляхетко Наталія Вікторівна 77.59 1.5 26 48 94.29
Зараховано
17 Кадук Віталій Володимирович 72.94 0 46 20 93.34
Зараховано
18 Цурак Ігор Юрійович 73.13 0.5 42 24 92.83
Зараховано
19 Опшитош Оксана Олександрівна 71.72 0.5 44 28 92.62
Зараховано
20 Рак Андрій Євгенович 67.06 0 38 88 91.06
Зараховано
21 Петриняк Павло Петрович 75.78 0 30 32 90.98
Зараховано
22 Данилейко Ольга Володимирівна 69.99 0 40 12 87.19
Зараховано
23 Палюх Назарій Володимирович 67.84 0 24 96 87.04
Зараховано
24 Михайлів Павло Петрович 70.70 0 32 32 86.70
Зараховано
25 Цілінська Ольга Миколаївна 67.08 0.5 36 28 84.78
Зараховано
26 Кріль Ігор Степанович 65.30 0 42 20 84.10
Зараховано
27 Садовий Михайло Юрійович 60.55 1 44 36 82.75
Зараховано
28 Кисіль Богдан Володимирович 59.53 0 40 68 82.33
Зараховано
29 Романишин Марта Йосифівна 62.78 0 44 8 81.18
Зараховано
30 Бекера Віталій Володимирович 66.98 0 26 36 80.98
Зараховано
31 Андріїв Олег Юрійович 61.70 0 40 32 80.90
Зараховано
32 Палига Віталій Володимирович 60.84 0 34 56 80.04
Зараховано
33 Забавська Вероніка Володимирівна 60.47 0 30 44 76.87
Зараховано
34 Косандяк Віктор Вікторович 59.97 0 18 96 76.77
Зараховано
35 Кмиць Денис Михайлович 63.17 0 28 24 76.77
Зараховано
36 Хаврак Остап Степанович 60.33 1.5 24 36 75.03
Зараховано
37 Савчук Орест Сергійович 58.91 0 34 24 74.91
Зараховано
38 Коц Людмила Анатоліївна 62.00 0 18 52 74.40
Зараховано
39 Процайло Олександр-Ярослав Ярославович 55.78 0 28 72 74.18
Зараховано
40 Филипів Назар Васильович 58.66 0 30 32 73.86
Зараховано
41 Смерека Марія Григорівна 58.64 0 26 48 73.84
Зараховано
42 Дмитришин Ірина Володимирівна 57.66 0 30 32 72.86
Зараховано
43 Лихач Олексій Орестович 54.03 0 28 32 68.43
Зараховано