РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.071.01, ОПАГ – Облік і оподаткування
Максимально можлива к-ть студентів: 140 місць
Кількість місць державного замовлення: 35 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Боршовська Роксолана Іванівна 94.63 2 88 80 139.83
Зараховано
2 Вжос Наталія Вікторівна 92.39 3 92 68 138.99
Зараховано
3 Андрусів Наталія Ігорівна 92.99 3.5 90 60 138.49
Зараховано
4 Климець Наталія Володимирівна 91.73 5 82 84 137.93
Зараховано
5 Дацко Марія Миколаївна 90.99 4.5 88 72 137.89
Зараховано
6 Басюк Ірина Леонідівна 93.55 2 80 92 136.75
Зараховано
7 Гарасимишин Надія Євгенівна 92.63 3.5 84 60 135.73
Зараховано
8 Трофимлюк Ганна Миколаївна 92.02 1.5 90 56 135.12
Зараховано
9 Чудійович Світлана Ярославівна 95.95 5 68 56 133.75
Зараховано
10 Удалова Тетяна Сергіївна 93.65 2.5 76 72 133.75
Зараховано
11 Долошицький Микола Юрійович 90.21 5 74 72 132.01
Зараховано
12 Ляшок Зоряна Петрівна 93.43 1.5 72 80 131.73
Зараховано
13 Паранько Марта Богданівна 92.66 5 66 64 130.46
Зараховано
14 Клюєва Поліна Борисівна 93.11 2 72 64 130.31
Зараховано
15 Гриньців Мирослава Володимирівна 89.74 3.5 74 64 129.24
Зараховано
16 Женчук Яна Юріївна 89.66 3.5 68 84 128.76
Зараховано
17 Ламотько Юлія Олександрівна 88.79 1 74 92 128.59
Зараховано
18 Галас Світлана Михайлівна 88.66 5 72 60 128.46
Зараховано
19 Дика Наталія Євгенівна 90.26 1 74 64 127.26
Зараховано
20 Лемеш Діана Василівна 84.96 5 68 84 125.56
Зараховано
21 Симчич Юлія Михайлівна 84.94 0 76 96 124.94
Зараховано
22 Порохіна Анастасія Андріївна 86.29 2.5 74 64 124.79
Зараховано
23 Коханець Нестор Ярославович 87.25 0 70 92 124.45
Зараховано
24 Фуштей Наталія Вікторівна 88.00 0 64 92 122.80
Зараховано
25 Івахів Юлія Олегівна 81.56 0 80 92 122.76
Зараховано
26 Гордійчук Ольга Володимирівна 89.71 0.5 64 68 122.61
Зараховано
27 Гера Марта Романівна 88.99 1 66 60 122.39
Зараховано
28 Буринська Ірина Ігорівна 87.32 3 62 72 122.32
Зараховано
29 Ткачук Юлія Миколаївна 86.94 2.5 70 48 122.24
Зараховано
30 Синюра Наталія Ігорівна 82.89 0 82 48 120.49
Зараховано
31 Мудринець Христина Петрівна 81.92 1.25 74 64 119.17
Зараховано
32 Коцун Юлія Олегівна 89.31 1.5 50 76 118.41
Зараховано
33 Гнида Юлія Володимирівна 84.77 0 72 36 117.17
Зараховано
34 Саламаха Марія Іванівна 87.98 2.5 54 40 116.08
Зараховано
35 Пилипець Марта Степанівна 90.62 1 56 20 116.02
Зараховано
36 Чернецький Роман Антонович 71.74 0 72 56 106.14
Зараховано
37 Мельникович Андрій Васильович 70.26 0 70 52 103.46
Зараховано
38 Ромасевич Оксана Василівна 77.88 0 50 44 102.28
Зараховано
39 Чмир Наталія Віталіївна 76.53 0 52 28 100.13
Зараховано
40 Сура Станіслав Олександрович 75.04 0 44 68 99.44
Зараховано
41 Шевчик Микола Володимирович 71.12 0 58 44 98.72
Зараховано
42 Єднак Валентина Володимирівна 69.11 0 56 68 98.31
Зараховано
43 Старчак Ірина Романівна 69.28 0 52 36 93.68
Зараховано
44 Олеськів Христина Андріївна 69.00 0 48 28 91.00
Зараховано
45 Михайлів Христина Ярославівна 73.00 0 36 20 89.40
Зараховано
46 Уляшова Діана Романівна 67.88 0 36 56 87.88
Зараховано
47 Манько Ірина Василівна 72.67 0 30 32 87.87
Зараховано
48 Кобуз Марта Романівна 65.68 0 42 52 87.68
Зараховано
49 Недокус Василь Іванович 58.80 0 50 80 86.80
Зараховано
50 Москва Максим Ярославович 66.76 0 36 20 83.16
Зараховано
51 Кагановський Віталій Сергійович 52.93 0 18 56 65.73
Зараховано