РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.073.01, МЕОА – Менеджмент організацій і адміністрування
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Базарко Світлана Володимирівна 95.16 0 88 92 139.56
Зараховано
2 Жучик Світлана Вікторівна 93.48 1.5 70 80 130.98
Зараховано
3 Рогів Катерина Юріївна 95.39 0 62 92 129.39
Зараховано
4 Кирик Наталія Романівна 86.87 1 72 84 125.07
Зараховано
5 Поліщук Анастасія Олегівна 87.57 0 72 76 123.97
Зараховано
6 Худик Юлія Володимирівна 87.80 0 64 84 121.80
Зараховано
7 Черкіс Соломія Тарасівна 88.45 0 66 68 121.65
Зараховано
8 Глюзицька Ірина Романівна 85.56 0 66 88 120.76
Зараховано
9 Коцай Юлія-Анна Богданівна 81.71 0 74 84 119.71
Зараховано
10 Івашків Юлія Богданівна 86.67 0 60 84 119.07
Зараховано
11 Микитич Мирослава Богданівна 87.35 0 62 68 118.95
Зараховано
12 Давидова Ірина Олексіївна 78.44 0 78 92 118.84
Зараховано
13 Душна Оксана Богданівна 80.90 0 76 72 118.50
Зараховано
14 Михалевська Оксана Сергіївна 83.00 0 70 64 117.40
Зараховано
15 Рісна Людмила Андріївна 92.98 0 44 68 117.38
Зараховано
16 Швець Іван Орестович 82.80 0 64 80 116.40
Зараховано
17 Тичинська Соломія Тарасівна 79.53 0 68 84 115.13
Зараховано
18 Рінська Олена Олегівна 84.75 0 50 76 112.35
Зараховано
19 Миханцю Олена Олегівна 83.82 0 58 52 112.22
Зараховано
20 Дуриш Оксана Михайлівна 73.24 0 76 72 110.84
Зараховано
21 Деревецька Наталія Любомирівна 82.66 0 46 84 109.46
Зараховано
22 Юрченко Галина Миколаївна 84.13 0 46 56 108.13
Зараховано
23 Герелюс Наталя Ігорівна 83.00 0 44 64 107.00
Зараховано
24 Стеблак Євген Володимирович 78.50 0 52 60 105.30
Зараховано
25 Чирал Насіє Казимівна 82.00 1.5 40 56 105.10
Зараховано
26 Дулик Василь Ігорович 68.77 0 50 76 96.37
Зараховано
27 Захара Олег Ігорович 59.51 0 64 72 92.31
Зараховано
28 Прийомова Анісія Сергіївна 67.46 0 50 48 92.26
Зараховано
29 Юзьків Денис Тарасович 66.96 0 40 76 90.56
Зараховано
30 Бойко Вікторія Михайлівна 66.40 0 42 72 90.40
Зараховано
31 Чаус Олена Іванівна 71.28 0 34 44 89.28
Зараховано
32 Бедриківський Руслан Сергійович 68.02 0 34 60 87.62
Зараховано
33 Маречко Дмитро Миколайович 59.59 0 48 44 83.19
Зараховано
34 Підчеха Давид Борисович 66.19 0 34 32 82.99
Зараховано
35 Мороз Андрій Романович 64.37 0 40 24 82.77
Зараховано
36 Грабець Богдан Степанович 62.64 0 30 48 79.44
Зараховано
37 Зазуляк Крістіна Любомирівна 62.90 0 26 16 74.90
Зараховано
38 Стадник Ірина Андріївна 79.80 0 48 64 105.40
Рекомендовано (комерція)
39 Горак Олена Андріївна 73.18 0 56 80 103.58
Рекомендовано (комерція)