РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.073.04, МЕЗД – Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Максимально можлива к-ть студентів: 90 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Сікорська Катерина Олегівна 92.20 3.67 88 92 140.27
Зараховано
2 Химинець Надія Василівна 89.96 0 90 76 133.56
Зараховано
3 Гайдош Рената Степанівна 88.15 0 86 76 130.15
Зараховано
4 Федорова Ганна Олександрівна 87.46 0 82 72 127.46
Зараховано
5 Ільницький Віталій Станіславович 79.88 5 80 92 126.08
Зараховано
6 Гіщинська Наталія Орестівна 87.68 1 72 76 125.08
Зараховано
7 Струк Мар'ян Андрійович 87.77 3.25 76 36 125.02
Зараховано
8 Вільховецький Віталій Іванович 86.44 1 66 84 122.24
Зараховано
9 Горинчук Христина Михайлівна 74.78 0 94 96 121.98
Зараховано
10 Крохмальна Христина Ігорівна 86.50 0 76 48 121.70
Зараховано
11 Козла Уляна Любомирівна 88.46 0 62 76 120.86
Зараховано
12 Крайниківська Людмила Іванівна 80.90 0 78 80 120.10
Зараховано
13 Саварин Любов Богданівна 79.91 0 78 88 119.91
Зараховано
14 Мельник Лілія Володимирівна 87.26 0 58 72 117.66
Зараховано
15 Ковальчук Євгенія Василівна 75.26 1 84 72 117.06
Зараховано
16 Дурдела Ірина Ігорівна 81.56 1 70 52 115.76
Зараховано
17 Семан Юліана Ігорівна 87.91 1 50 68 115.71
Зараховано
18 Дурдела Роман Ігорович 78.21 1 72 76 115.61
Зараховано
19 Надімова Вероніка Вадимівна 76.59 0 68 84 112.19
Зараховано
20 Грудинський Юрій Вікторович 73.50 0.5 74 76 111.20
Зараховано
21 Назар Роман Любомирович 76.97 0 62 92 110.97
Зараховано
22 Масляк Олена Андріївна 85.67 0.5 46 44 108.97
Зараховано
23 Трухан Соломія Михайлівна 75.54 0 60 48 104.34
Зараховано
24 Куриленко Олександр Вікторович 73.26 0 56 76 103.26
Зараховано
25 Дарнобит Вікторія Володимирівна 73.82 0.5 54 68 102.72
Зараховано
26 Марак Ольга Святославівна 75.98 0.5 52 52 102.48
Зараховано
27 Заріцька Юлія Петрівна 73.32 0 38 92 97.72
Зараховано
28 Кузик Тарас Юрійович 78.66 0 30 28 93.46
Зараховано
29 Грінченко Ігор Олексійович 56.40 0 68 64 90.00
Зараховано
30 Кочеркевич Назар Тарасович 59.74 0 56 72 89.34
Зараховано
31 Коляда Роман Ігорович 61.62 0 58 44 89.22
Зараховано
32 Грущак Катерина Теодорівна 69.17 0.75 32 64 89.12
Зараховано
33 Піняк Оксана Вікторівна 68.57 0 40 24 86.97
Зараховано
34 Чехній Вадим Олександрович 68.17 0 30 52 85.37
Зараховано
35 Амброзій Остап Васильович 60.19 0 44 60 83.79
Зараховано
36 Свічар Світозар Володимирович 60.62 0 40 52 81.82
Зараховано
37 Торський Микола-Владислав Анатолійович 59.94 0 34 28 76.34
Зараховано