РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.292.01, ЕВМЕ – Міжнародна економіка
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Мельник Анастасія Василівна 96.65 3.5 52 84 129.35
Зараховано
2 Білик Юлія Василівна 97.12 1.25 56 84 129.17
Зараховано
3 Янковська Олена Стефанівна 91.15 2 64 92 127.95
Зараховано
4 Кулиняк Назар Степанович 86.82 0.5 66 68 120.52
Зараховано
5 Благій Анастасія Станіславівна 91.35 0 44 96 118.55
Зараховано
6 Заулін Юрій Володимирович 74.19 0 86 80 116.59
Зараховано
7 Боднар Андріана Ігорівна 91.67 0 48 52 116.07
Зараховано
8 Андрущук Уляна-Меланія Андріївна 79.00 0 60 68 109.80
Зараховано
9 Фечан Уляна Андріївна 76.46 0 62 80 109.26
Зараховано
10 Шибітова Анна Русланівна 72.46 0 60 100 106.46
Зараховано
11 Лесюк Тетяна Олегівна 71.56 0 60 92 104.76
Зараховано
12 Кльофа Юрій Андрійович 70.94 0 64 68 103.34
Зараховано
13 Лопата Анатолій Олександрович 76.03 0 42 44 97.23
Зараховано
14 Макар Богдан Володимирович 72.00 0 46 24 92.80
Зараховано
15 Бойчун Тетяна Юріївна 76.00 0 24 52 90.80
Зараховано
16 Хилюк Віктор Віталійович 62.70 0 50 80 90.70
Зараховано
17 Циганенко Дмитро Олександрович 70.74 0 38 40 89.94
Зараховано
18 Мелеш Андрій Володимирович 57.67 0 50 72 84.87
Зараховано
19 Мельник Олег-Артур Петрович 58.12 0 44 72 82.92
Зараховано
20 Павліщук Артем Ігорович 62.06 0 44 20 81.66
Зараховано
21 Іоніце Ярина Володимирівна 65.94 0 32 28 81.54
Зараховано
22 Ульяновський Василь Ярославович 53.85 0 40 80 77.85
Зараховано
23 Голєв Валентин Георгійович 57.98 0 34 44 75.98
Зараховано
24 Маланія Бондо Хвічайович 60.97 0 26 44 75.77
Зараховано
25 Озминський Михайло Богданович 60.57 0 32 24 75.77
Зараховано
26 Уварова Юлія Володимирівна 55.00 0 28 44 70.60
Зараховано
27 Яблонський Віктор Вікторович 54.89 0 30 20 68.89
Зараховано