РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 071, ОПАГ – Облік і оподаткування
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Занюк Анастасія Федорівна 96.77 5 98 88 149.77 Зараховано (бюджет)
2 Кметь Максим Олегович 93.55 5 78 72 136.95 Зараховано (бюджет)
3 Бей Уляна Романівна 93.07 5 72 100 136.87 Зараховано (бюджет)
4 Левочко Ірина Вікторівна 95.75 1.5 80 76 136.85 Зараховано (бюджет)
5 Чешун Катерина Вікторівна 91.99 1.75 84 88 136.14 Зараховано (бюджет)
6 Грицеляк Ольга Ігорівна 92.63 5 88 32 136.03 Зараховано (бюджет)
7 Голотюк Тетяна Валеріївна 92.77 3.75 74 84 134.52 Зараховано (бюджет)
8 Грицеляк Уляна Ігорівна 93.15 5 72 56 132.55 Зараховано (бюджет)
9 Губарєва Іванна Юріївна 93.30 0.5 72 92 131.80 Зараховано (бюджет)
10 Федина Оксана Олегівна 87.90 4 80 76 131.50 Зараховано (бюджет)
11 Ковалик Марія Олегівна 89.82 3 72 92 130.82 Зараховано (бюджет)
12 Малиновський Олександр Олександрович 91.34 1 76 72 129.94 Зараховано (бюджет)
13 Вітів Мар'яна Юріївна 85.20 1 84 96 129.40 Зараховано (бюджет)
14 Устай Ольга Богданівна 84.81 0 86 84 127.61 Зараховано (бюджет)
15 Ярчак Роксоляна Іванівна 84.93 0 82 96 127.33 Зараховано (бюджет)
16 Цимбала Оксана Львівна 88.12 0 80 64 126.52 Зараховано (бюджет)
17 Гайдусь Христина Андріївна 84.16 0 84 64 124.16 Зараховано (бюджет)
18 Цар Юлія Степанівна 87.61 1.75 70 64 123.76 Зараховано (бюджет)
19 Ігнатьєва Яна Дмитрівна 85.49 0.5 70 88 122.79 Зараховано (бюджет)
20 Гарга Віталій Олександрович 92.40 0.5 62 32 120.90 Зараховано (комерція)
21 Ковальчук Назар Богданович 82.51 0 70 48 115.31 Зараховано (комерція)
22 Костюшко Вікторія Віталіївна 83.83 1.75 54 76 114.78 Зараховано (комерція)
23 Луків Лілія Петрівна 82.35 0 56 68 111.55 Зараховано (комерція)
24 Костик Юлія Олексіївна 80.12 0 58 80 111.32 Зараховано (комерція)
25 Гуменна Вікторія Ігорівна 74.08 0 66 88 109.28 Зараховано (комерція)
26 Мазурок Марта Сергіївна 78.53 1 48 64 105.13 Зараховано (комерція)
27 Вороніна Ірина Олексіївна 83.00 0.75 32 72 103.75 Зараховано (комерція)
28 Стефаниця Олег Ігорович 73.63 0 56 64 102.43 Зараховано (комерція)
29 Свищ Ірина Андріївна 73.46 1.25 60 36 102.31 Зараховано (комерція)
30 Мосевич Дмитро Володимирович 78.64 0 50 36 102.24 Зараховано (комерція)
31 Пірус Юлія Володимирівна 74.41 0 52 36 98.81 Зараховано (комерція)
32 Кодлубай Володимир Михайлович 69.92 0 58 56 98.72 Зараховано (комерція)
33 Цан Ігор Миронович 73.26 0 44 68 97.66 Зараховано (комерція)
34 Маланчук Діана Михайлівна 73.30 0 42 44 94.50 Зараховано (комерція)
35 Зірник Костянтин Романович 73.07 1 32 56 92.47 Зараховано (комерція)
36 Борило Сергій Володимирович 65.81 0 42 84 91.01 Зараховано (комерція)
37 Олексів Андрій Володимирович 69.27 0 34 32 86.07 Зараховано (комерція)
38 Білас Юрій Васильович 64.63 0 36 48 83.83 Зараховано (комерція)
39 Гула Юрій Любомирович 62.14 0 28 36 76.94 Зараховано (комерція)
40 Свердан Святослав-Володимир Володимирович 60.41 0 24 44 74.41 Зараховано (комерція)
41 Дядченко Володимир Юрійович 58.47 0 32 28 74.07 Зараховано (комерція)
42 Ковтонюк Дмитро Ярославович 65.62 0 68 68 99.62 Рекомендовано на вільні небюджетні місця