РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 8.274.01, АТСМ – Автомобільний транспорт
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 24 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Бородін Дмитро Сергійович 89.44 0 62 52 119.44
Зараховано
2 Рудик Микола Володимирович 91.63 0 56 44 118.43
Зараховано
3 Головецький Михайло Петрович 90.59 0 48 72 116.99
Зараховано
4 Луців Андрій Васильович 86.84 0 58 40 114.04
Зараховано
5 Костюк Микола Григорович 84.68 0 56 64 113.48
Зараховано
6 Юнко Роман Андрійович 74.89 0 58 76 105.69
Зараховано
7 Дяків Назар Михайлович 72.96 0 68 52 105.36
Зараховано
8 Дорощук Микола Тарасович 79.92 0 30 84 100.32
Зараховано
9 Войтович Максим Васильович 75.81 0 42 60 98.61
Зараховано
10 Костак Юрій Юрійович 77.63 0 32 80 98.43
Зараховано
11 Христонько Сергій Ігорович 72.55 0 48 60 97.75
Зараховано
12 Котилюк Павло Юрійович 80.95 0 22 64 96.15
Зараховано
13 Кочкодан Олександр Вадимович 73.54 0 38 60 94.74
Зараховано
14 Буньо Олег Ігорович 76.05 0 22 92 94.05
Зараховано
15 Зарівняк Борис Петрович 76.94 0 32 40 93.74
Зараховано
16 Ключак Дмитро Васильович 74.89 0 34 52 93.69
Зараховано
17 Голюк Олександр Леонідович 68.86 0 44 72 93.66
Зараховано
18 Кравець Остап Ігорович 78.04 0 26 48 93.24
Зараховано
19 Калагурський Ігор Тарасович 70.91 0 34 68 91.31
Зараховано
20 Ванько Тарас Ігорович 71.70 0 42 28 91.30
Зараховано
21 Бідак Дмитро Петрович 66.38 0 38 96 91.18
Зараховано
22 Султанов Михайло Юрійович 68.85 0 42 52 90.85
Зараховано
23 Спірідонова Анна Віталіївна 70.76 0 36 40 89.16
Зараховано
24 Савчук Павло Сергійович 66.04 0 40 68 88.84
Зараховано
25 Калитовський Максим Валерійович 60.99 0 54 40 86.59
Зараховано
26 Долішний Владислав Віталійович 65.25 0 42 44 86.45
Зараховано
27 Кондур Орест Миколайович 60.57 0 42 36 80.97
Зараховано
28 Парахоняк Дмитро Андрійович 65.16 0 28 32 79.56
Зараховано
29 Божок Ігор Володимирович 58.84 0 26 48 74.04
Зараховано