РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Яловіцька Олександра Василівна 89.50 74.0000 88.0000 127.90 Зараховано (бюджет)
2 Ляхович Юстина Любомирівна 90.90 0.3300 62.0000 80.0000 124.03 Зараховано (бюджет)
3 Пляченко Анна Анатоліївна 86.92 76.0000 52.0000 122.52 Зараховано (бюджет)
4 Масьонков Дмітрій Вікторович 89.42 56.0000 76.0000 119.42 Зараховано (бюджет)
5 Масьонков Олег Вікторович 88.53 4.7900 50.0000 60.0000 119.32 Зараховано (бюджет)
6 Горват Олександр Володимирович 84.26 58.0000 64.0000 113.86 Зараховано (бюджет)
7 Бучинський Олексій Вадимович 75.42 70.0000 96.0000 113.02 Зараховано (бюджет)
8 Шостак Петро Вячеславович 74.40 72.0000 92.0000 112.40 Зараховано (комерція)
9 Бернацький Тарас Юрійович 84.38 44.0000 64.0000 108.38 Зараховано (комерція)
10 Караман Роман Ігорович 62.72 84.0000 92.0000 105.52 Зараховано (комерція)
11 Семенюк Олександр Анатолійович 60.63 68.0000 28.0000 90.63 Зараховано (комерція)
12 Гавц Тарас Богданович 68.53 46.0000 36.0000 90.53 Зараховано (комерція)
13 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 46.0000 96.0000 87.63 Зараховано (комерція)
14 Крайник Ярослав Володимирович 64.07 40.0000 36.0000 83.67 Зараховано (комерція)
15 Кулієвич Сергій Володимирович 59.40 48.0000 48.0000 83.40 Зараховано (комерція)
16 Грудка Діана Василівна 57.55 54.0000 40.0000 83.15 Зараховано (комерція)
17 Гриб Максим Петрович 56.12 38.0000 28.0000 74.12 Зараховано (комерція)
18 Будинчук Іван Дмитрович 55.92 28.0000 44.0000 71.52 Зараховано (комерція)
19 Кузьмин Андрій Романович 51.00 14.0000 12.0000 57.80 Зараховано (комерція)