РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.02, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Кравець Марія Андріївна 93.39 1 90 84 138.79
Зараховано
2 Ракочий Святослав Володимирович 91.87 0.25 92 72 136.12
Зараховано
3 Ракочий Ярослав Володимирович 91.67 0.25 94 60 135.52
Зараховано
4 Спільник Ангеліна-Стефанія Анатоліївна 80.52 0 96 92 128.12
Зараховано
5 Топоровська Юлія Віленівна 83.65 0.25 90 80 127.90
Зараховано
6 Гуцуляк Олександр Юрійович 79.08 0 95 88 125.88
Зараховано
7 Перегуда Назарій Ігорович 85.68 0.25 80 64 124.33
Зараховано
8 Слободянюк Роксолана Петрівна 82.00 0.5 90 52 123.70
Зараховано
9 Куцин Яна Іванівна 75.52 0 99 80 123.12
Зараховано
10 Маріуца Владлена Вадимівна 86.44 0 70 48 119.24
Зараховано
11 Вітюк Лілія Вікторівна 89.62 0 65 36 119.22
Зараховано
12 Кидонь Аліна Сергіївна 80.16 0 75 52 115.36
Зараховано
13 Шудря Христина Аркадіївна 73.01 0 90 44 113.41
Зараховано
14 Ковальський Мирослав Володимирович 73.00 0 90 44 113.40
Зараховано
15 Карачевцева Вікторія Валеріївна 86.74 0 30 64 105.14
Зараховано
16 Денисенко Наталія Вікторівна 72.03 0 65 52 103.23
Зараховано
17 Логінова Анна Олександрівна 65.73 0 80 40 101.73
Зараховано
18 Пелещук Ольга Володимирівна 69.86 0 65 56 101.46
Зараховано
19 Шенцев Нікіта 63.34 0 75 72 100.54
Зараховано
20 Лосовська Юлія Віталіївна 70.13 0 60 56 99.73
Зараховано
21 Брус Андрій Тарасович 71.19 0 50 64 97.59
Зараховано
22 Горов'юк Олена Миколаївна 70.49 0 40 32 89.69
Зараховано
23 Ібрагимов Алім Русланович 70.44 0.25 40 28 89.49
Зараховано
24 Дарміць Христина Зіновіївна 62.00 0 20 60 76.00
Зараховано
25 Гайдучок Андрій Русланович 55.72 0 20 68 70.52
Зараховано