РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 34 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Трошина Ірина Віталіївна 94.02 0 95 88 140.82 Зараховано (бюджет)
2 Шелепетень Марта Андріївна 92.92 1 95 64 138.32 Зараховано (бюджет)
3 Гірська Анастасія Віталіївна 90.89 0 88 88 134.89 Зараховано (бюджет)
4 Балабух Марта Андріївна 87.65 0 94 96 134.85 Зараховано (бюджет)
5 Максименко Ірина Олександрівна 87.77 1 90 96 134.37 Зараховано (бюджет)
6 Князь Андрій Миколайович 92.64 0.5 82 84 134.34 Зараховано (бюджет)
7 Добра Ярина Денисівна 89.20 0 94 72 134.00 Зараховано (бюджет)
8 Добровольська Олена Іванівна 87.13 0 93 88 133.13 Зараховано (бюджет)
9 Томащук Вікторія Володимирівна 86.40 0 94 88 132.80 Зараховано (бюджет)
10 Романчук Олександр Олександрович 85.05 0.5 95 92 132.75 Зараховано (бюджет)
11 Маковецька Андріана Андріївна 88.45 0 91 76 132.45 Зараховано (бюджет)
12 Заграй Анастасія Олександрівна 90.57 0.25 92 44 132.02 Зараховано (бюджет)
13 Фенчук Олександр Тарасович 85.76 0 93 80 130.96 Зараховано (бюджет)
14 Кузьма Дмитро Миколайович 91.03 0.25 83 64 130.88 Зараховано (бюджет)
15 Каракуля Анна Володимирівна 87.50 0 93 60 130.70 Зараховано (бюджет)
16 Богдан Іван Іванович 89.44 0 80 92 130.64 Зараховано (бюджет)
17 Вуглевич Ірина Ігорівна 89.13 0 84 68 129.53 Зараховано (бюджет)
18 Гончаренко Андрій Олегович 87.15 0.75 83 76 128.70 Зараховано (бюджет)
19 Плесницький Дмитро Романович 84.98 2.75 83 76 128.53 Зараховано (бюджет)
20 Попович Дарина Віталіївна 87.00 0 80 92 128.20 Зараховано (бюджет)
21 Мартинюк Андрій Тарасович 84.57 0 94 60 128.17 Зараховано (бюджет)
22 Бурко Наталія Дмитрівна 92.86 0.5 70 68 128.16 Зараховано (бюджет)
23 Сасс Олександр Володимирович 86.20 0.25 80 88 127.25 Зараховано (бюджет)
24 Лишак Дарія Михайлівна 82.17 1 91 76 127.17 Зараховано (бюджет)
25 Плесницький Данило Романович 83.85 1.25 85 76 126.70 Зараховано (бюджет)
26 Сердюк Ярослава Валеріївна 85.97 0.25 83 68 126.22 Зараховано (бюджет)
27 Петренко Олександр Юрійович 88.74 0.25 73 76 125.79 Зараховано (бюджет)
28 Ташак Марта Василівна 87.10 0 75 68 123.90 Зараховано (бюджет)
29 Вепрук Анастасія Миколаївна 85.66 0 75 80 123.66 Зараховано (бюджет)
30 Гарматюк Ірина Тарасівна 81.80 3 79 72 123.60 Зараховано (бюджет)
31 Івашків Світлана Андріївна 86.79 0 70 88 123.59 Зараховано (бюджет)
32 Трофімчук Мар'яна Ігорівна 83.11 0 79 88 123.51 Зараховано (бюджет)
33 Зелінська Анна Сергіївна 80.52 0.5 81 80 121.42 Зараховано (бюджет)
34 Мазорчук Антоні Леонідович 88.50 0 65 68 121.30 Зараховано (бюджет)
35 Караван Юрій Віталійович 84.67 0 75 64 121.07 Зараховано (комерція)
36 Жолнович Христина Юріївна 83.23 0 80 48 120.03 Зараховано (комерція)
37 Даньчук Оксана Анатоліївна 83.84 0 82 28 119.44 Зараховано (комерція)
38 Рихлюк Дмитро Вадимович 83.00 0 68 88 119.00 Зараховано (комерція)
39 Грицак Анастасія Андріївна 80.28 0 76 80 118.68 Зараховано (комерція)
40 Максим'юк Мирослав Ігорович 76.82 0 90 48 117.62 Зараховано (комерція)
41 Бойко Леся Юріївна 76.84 0 90 44 117.24 Зараховано (комерція)
42 Шуляр Богдан Юрійович 84.46 0 61 80 116.86 Зараховано (комерція)
43 Пнівчук Іван Миколайович 77.64 0 88 36 116.44 Зараховано (комерція)
44 Дуля Остап Андрійович 73.25 0 84 84 115.25 Зараховано (комерція)
45 Буткас Максим Сергійович 75.94 0 75 72 113.14 Зараховано (комерція)
46 Павліченко Ірина Володимирівна 73.76 0 91 24 112.56 Зараховано (комерція)
47 Прилипчан Олександра Спиридонівна 77.69 0 70 64 112.09 Зараховано (комерція)
48 Фецич Максим Михайлович 73.84 0.5 82 48 111.94 Зараховано (комерція)
49 Лабунець Альона Ігорівна 78.88 0 60 76 110.48 Зараховано (комерція)
50 Поляк Дмитро Васильович 79.49 0 55 44 105.89 Зараховано (комерція)
51 Пасіченко Ярослав Віталійович 64.00 0 80 60 102.00 Зараховано (комерція)
52 Семенів Михайло Васильович 72.65 0 58 32 99.05 Зараховано (комерція)
53 Степаненко Антон Васильович 70.00 0 60 48 98.80 Зараховано (комерція)
54 Дем'янчук Людмила Юріївна 69.61 0 55 52 96.81 Зараховано (комерція)
55 Качкінович Ярослав Богданович 65.22 0 55 40 91.22 Зараховано (комерція)
56 Пецух Олег Васильович 59.91 0 44 72 84.71 Зараховано (комерція)