РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРДА – Дизайн архітектурного середовища
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Петринець Оксана Василівна 86.87 0 95 96 134.47 Зараховано (бюджет)
2 Вовк Василь Юрійович 91.54 1.25 88 60 133.99 Зараховано (бюджет)
3 Мудрик Даніела Олександрівна 89.74 0.75 89 60 132.09 Зараховано (бюджет)
4 Мельничук Ярина Ігорівна 85.10 1.25 85 100 130.35 Зараховано (бюджет)
5 Семко Ганна Петрівна 88.27 0.5 83 80 129.97 Зараховано (бюджет)
6 Брегін Юрій Андрійович 81.79 0 95 92 128.99 Зараховано (бюджет)
7 Дигдало Тетяна Юріївна 84.80 0 83 84 126.40 Зараховано (бюджет)
8 Прокоп Юлія Іванівна 80.70 0 88 92 125.10 Зараховано (бюджет)
9 Шабліста Діана Степанівна 84.66 0 82 76 125.06 Зараховано (бюджет)
10 Книш Марія Богданівна 83.00 0 80 92 124.20 Зараховано (бюджет)
11 Бродюк Неля Романівна 86.82 0 80 52 124.02 Зараховано (бюджет)
12 Нікітенко Анастасія Юріївна 83.16 0 85 68 123.96 Зараховано (бюджет)
13 Осіпова Єлізавета Олександрівна 82.01 0 83 84 123.61 Зараховано (бюджет)
14 Михальчук Дарія Анатоліївна 84.28 0 83 60 123.48 Зараховано (бюджет)
15 Шаповалова Ксенія Дмитрівна 82.01 0 85 72 123.21 Зараховано (бюджет)
16 Дудік Кирило Олександрович 77.58 0 92 60 120.38 Зараховано (бюджет)
17 Бодник Іван-Тарас Романович 76.24 0 88 84 119.84 Зараховано (бюджет)
18 Іздебський Олег Ігорович 77.28 0 95 44 119.68 Зараховано (комерція)
19 Луцишин Остап Любомирович 73.88 0 85 72 115.08 Зараховано (комерція)
20 Лисова Наталія Володимирівна 75.32 0 80 48 112.12 Зараховано (комерція)
21 Романишин Ростислав Ігорович 69.94 0 88 68 111.94 Зараховано (комерція)
22 Ольшевський Олег Васильович 74.28 0 71 84 111.08 Зараховано (комерція)
23 Космина Михайло Назарович 65.36 0 88 64 106.96 Зараховано (комерція)
24 Пастушок Юрій Валерійович 69.52 0 71 64 104.32 Зараховано (комерція)
25 Ревюк Максим Володимирович 65.98 0 71 60 100.38 Зараховано (комерція)
26 Гнидін Роман Ігорович 60.00 0 83 36 96.80 Зараховано (комерція)
27 Секереш Олександр Олександрович 63.04 0 65 48 93.84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Баль Юрій Васильович 59.96 0 10 56 69.56 Рекомендовано на вільні небюджетні місця