РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 70 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Жиган Ганна Іванівна 90.17 1.17 94 80 136.94 Зараховано (бюджет)
2 Клюса Тетяна Мирославівна 89.63 3 82 84 133.83 Зараховано (бюджет)
3 Юсковець Марина Ігорівна 86.47 0 95 88 133.27 Зараховано (бюджет)
4 Ядвіжук Юлія Ростиславівна 89.12 0 95 44 131.52 Зараховано (бюджет)
5 Калінська Анна Юріївна 89.35 0 90 56 130.95 Зараховано (бюджет)
6 Торбич Андрій Віталійович 87.85 0.25 86 80 130.50 Зараховано (бюджет)
7 Шавелькіна Ольга Віталіївна 87.42 0.5 88 72 130.32 Зараховано (бюджет)
8 Заразка Маркіян Володимирович 84.59 1.5 95 60 130.09 Зараховано (бюджет)
9 Переворочай Анастасія Юріївна 85.00 0 94 64 129.00 Зараховано (бюджет)
10 Ткаченко Ріта Олександрівна 85.32 3.5 80 80 128.82 Зараховано (бюджет)
11 Турко Марія Ярославівна 89.17 0 80 76 128.77 Зараховано (бюджет)
12 Стадник Ярослава Ярославівна 90.64 0.25 65 96 126.49 Зараховано (бюджет)
13 Карман Назарій Вікторович 86.46 0 80 76 126.06 Зараховано (бюджет)
14 Федишин Тетяна Тарасівна 83.61 0.67 80 68 123.08 Зараховано (бюджет)
15 Хомечко Олександр Валерійович 81.17 2 86 32 120.77 Зараховано (бюджет)
16 Закусило Роксолана Дмитрівна 83.81 0 80 44 120.21 Зараховано (бюджет)
17 Сенюк Вікторія Віталіївна 90.01 0 55 80 120.01 Зараховано (бюджет)
18 Савчин Юрій Миколайович 78.97 0 88 52 119.37 Зараховано (комерція)
19 Гураль Іван Ігорович 81.20 0 78 44 116.80 Зараховано (комерція)
20 Прядко Софія Русланівна 75.71 0 72 76 112.11 Зараховано (комерція)
21 Дорожинський Олександр Юрійович 79.45 0 57 80 110.25 Зараховано (комерція)
22 Жуковська Лілія Василівна 71.42 0 85 48 110.22 Зараховано (комерція)
23 Яцишин Остап Олегович 73.04 0 58 68 103.04 Зараховано (комерція)
24 Буковський Тарас Борисович 74.56 0 60 44 102.96 Зараховано (комерція)
25 Резніков Олександр Олегович 69.52 0 62 72 101.52 Зараховано (комерція)
26 Пилип Артур Мирославович 63.75 0 50 64 90.15 Зараховано (комерція)
27 Красовська Софія Владиславівна 65.22 0 53 36 90.02 Зараховано (комерція)
28 Чухній Роман Юрійович 60.10 0 60 44 88.50 Зараховано (комерція)