РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІКС – Комп'ютерні системи та мережі
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Сенишин Дарій Ярославович 86.37 0 80 96 127.97 Зараховано (бюджет)
2 Сулима Тетяна Вадимівна 84.03 0 78 88 124.03 Зараховано (бюджет)
3 Волошенко Наталія Миколаївна 85.66 0 70 88 122.46 Зараховано (бюджет)
4 Кульчицький Петро Ярославович 86.23 0 64 76 119.43 Зараховано (бюджет)
5 Кравчук Олександр Володимирович 81.70 0 72 84 118.90 Зараховано (бюджет)
6 Андреєва Вікторія Ігорівна 76.46 0 70 92 113.66 Зараховано (бюджет)
7 Губа Кирило Сергійович 77.35 0 60 92 110.55 Зараховано (бюджет)
8 Морозюк Ростислав Любомирович 85.56 0 44 72 110.36 Зараховано (бюджет)
9 Косюта Олександр Віталійович 75.55 0 74 48 109.95 Зараховано (бюджет)
10 Сосяк Мирон Юрійович 78.62 0 54 68 107.02 Зараховано (бюджет)
11 Очерклевич Остап Богданович 77.21 0 52 68 104.81 Зараховано (бюджет)
12 Фількін Орест Ігорович 80.37 0 44 64 104.37 Зараховано (бюджет)
13 Семирозум Андрій Ігорович 79.81 0 42 72 103.81 Зараховано (бюджет)
14 Дацко Павло Ігорович 71.70 0 58 84 103.30 Зараховано (бюджет)
15 Венгринович Сергій Ігорович 70.07 0 60 88 102.87 Зараховано (бюджет)
16 Лішкевич Олег Богданович 67.73 0 68 76 102.53 Зараховано (бюджет)
17 Ваньо Олег Ігорович 64.84 0 74 76 102.04 Зараховано (бюджет)
18 Смолій Євген Ігорович 75.01 0 54 52 101.81 Зараховано (бюджет)
19 Лелик Руслан Сергійович 66.87 0 64 84 100.87 Зараховано (бюджет)
20 Паскур Павло Михайлович 68.17 0 60 72 99.37 Зараховано (комерція)
21 Олівінський Руслан Євгенійович 66.11 0 58 84 97.71 Зараховано (комерція)
22 Соболевський Роман Ількович 76.26 0 34 68 96.66 Зараховано (комерція)
23 Деделюк Олег Орестович 70.06 0 46 72 95.66 Зараховано (комерція)
24 Калабський Артем Олексійович 67.13 0 48 64 92.73 Зараховано (комерція)
25 Дубиняк Андрій Русланович 69.77 0 36 76 91.77 Зараховано (комерція)
26 Юзьків Тарас Богданович 59.43 0 56 80 89.83 Зараховано (комерція)
27 Павлів Володимир Ярославович 64.63 0 44 64 88.63 Зараховано (комерція)
28 Кицак Ігор Михайлович 59.36 0 52 76 87.76 Зараховано (комерція)
29 Шикоряк Андрій Олександрович 71.10 0 24 68 87.50 Зараховано (комерція)
30 Калайда Олександр Миколайович 62.94 0 48 40 86.14 Зараховано (комерція)
31 Вішко Ростислав Тарасович 67.48 0 28 64 85.08 Зараховано (комерція)
32 Трусілов Олександр Павлович 59.85 0 52 44 85.05 Зараховано (комерція)
33 Іванус Володимир Миколайович 58.40 0 44 88 84.80 Зараховано (комерція)
34 Панчишин Назарій Васильович 59.72 0 30 44 76.12 Зараховано (комерція)
35 Скаровський Андрій Володимирович 56.75 0 32 44 73.95 Зараховано (комерція)