РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 125, КБСТ – Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Кашкова Аделіна Володимирівна 91.71 0 100 80 139.71 Зараховано (бюджет)
2 Левицький Олег Степанович 88.55 0 80 76 128.15 Зараховано (бюджет)
3 Глущенко Павло Костянтинович 90.28 0 68 96 127.08 Зараховано (бюджет)
4 Лосянович Роман Васильович 88.80 0 72 80 125.60 Зараховано (бюджет)
5 Руда Христина Степанівна 93.10 0 56 96 125.10 Зараховано (бюджет)
6 Галицька Лілія Ігорівна 90.95 0 56 88 122.15 Зараховано (бюджет)
7 Шуцман Роман Петрович 89.78 0 54 88 120.18 Зараховано (бюджет)
8 Червінка Павло Степанович 79.60 0 80 68 118.40 Зараховано (бюджет)
9 Журавчак Даниїл Юрійович 84.26 0 54 92 115.06 Зараховано (бюджет)
10 Приставський Вячеслав Тарасович 79.55 0 68 60 112.75 Зараховано (бюджет)
11 Кунтій Тарас Ігорович 73.71 0 74 60 109.31 Зараховано (бюджет)
12 Штундер Анастасія Андріївна 87.08 0 34 76 108.28 Зараховано (бюджет)
13 Грабовський Євген Олегович 83.11 0 38 88 107.11 Зараховано (бюджет)
14 Кізима Євген Васильович 77.71 0 50 56 103.31 Зараховано (бюджет)
15 Бриндзей Ірина Василівна 71.58 0 54 72 100.38 Зараховано (бюджет)
16 Паріченко Віталій Андрійович 77.38 0 36 76 99.38 Зараховано (бюджет)
17 Стефанів Олег Іванович 70.26 0 48 68 96.26 Зараховано (бюджет)
18 Дудикевич Тарас Остапович 83.20 0 22 40 96.00 Зараховано (бюджет)
19 Андріїв Андріян Андрійович 68.45 0 46 80 94.85 Зараховано (бюджет)
20 Свідрик Ярослав Анатолійович 67.71 0 44 76 92.91 Зараховано (бюджет)
21 Тимощук Володимир Віталійович 65.91 0 30 84 86.31 Зараховано (комерція)
22 Бодня Олег Олегович 67.93 0 32 52 85.93 Зараховано (комерція)
23 Возняк Андрій Сергійович 64.50 0 38 60 85.70 Зараховано (комерція)
24 Гевкалюк Остап Тарасович 67.06 0 34 28 83.46 Зараховано (комерція)
25 Глущенко Олександр Володимирович 67.38 0 24 56 82.58 Зараховано (комерція)
26 Трохименко Андрій Сергійович 64.06 0 24 72 80.86 Зараховано (комерція)
27 Каналош Олександр Андрійович 63.84 0 14 88 78.24 Зараховано (комерція)
28 Когут Арсен Євгенійович 55.12 0 32 44 72.32 Зараховано (комерція)
29 Зінченко Олександр Вікторович 65.82 0 42 68 89.42