РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІСК – Спеціалізовані комп'ютерні системи
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 24 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Левіцкі Владислав Романович 90.32 0 86 88 133.52 Зараховано (бюджет)
2 Слісенко Сергій Олександрович 93.83 0 62 92 127.83 Зараховано (бюджет)
3 Білик Володимир Миколайович 82.87 0 80 72 122.07 Зараховано (бюджет)
4 Бадзь Петро Миронович 94.18 0 50 72 121.38 Зараховано (бюджет)
5 Ворончук Олексій Петрович 89.24 0 58 84 120.84 Зараховано (бюджет)
6 Ванзуряк Олександр Олександрович 81.42 0 74 64 117.42 Зараховано (бюджет)
7 Гордій Костянтин Андрійович 83.60 0 66 64 116.40 Зараховано (бюджет)
8 Іванкова Марія Орестівна 78.35 0 78 56 115.15 Зараховано (бюджет)
9 Шмандровський Роман Любомирович 79.23 0 68 76 114.03 Зараховано (бюджет)
10 Берщанський Євген Володимирович 82.87 0 58 76 113.67 Зараховано (бюджет)
11 Тимкевич Маркіян Богданович 78.94 0 62 92 112.94 Зараховано (бюджет)
12 Музиченко Адріан Олександрович 78.48 0 68 68 112.48 Зараховано (бюджет)
13 Гимон Віталій Іванович 86.25 0 48 68 112.25 Зараховано (бюджет)
14 Парахін Євген Ігорович 80.23 0 62 68 111.83 Зараховано (бюджет)
15 Мацько Остап Миколайович 85.91 0 50 56 111.51 Зараховано (бюджет)
16 Авдієвський Антон Романович 80.70 0 58 76 111.50 Зараховано (бюджет)
17 Тріщук Андрій Романович 75.88 0 66 92 111.48 Зараховано (бюджет)
18 Карпин Роман Богданович 77.65 0 56 100 110.05 Зараховано (бюджет)
19 Топалов Роман Миколайович 83.77 0 48 48 107.77 Зараховано (бюджет)
20 Паламар Олександр Олександрович 70.08 0 72 80 106.88 Зараховано (бюджет)
21 Смаль Тарас Юрійович 70.38 0 70 68 105.18 Зараховано (бюджет)
22 Підгрушний Назар Романович 80.72 0 40 80 104.72 Зараховано (бюджет)
23 Побережник Андрій Володимирович 76.37 0 52 72 104.37 Зараховано (бюджет)
24 Воробець Анна Андріївна 72.56 0 58 80 103.76 Зараховано (бюджет)
25 Шевчук Дмитро Геннадійович 74.89 0 58 56 103.69 Зараховано (комерція)
26 Кіріченко Ігор Ігорович 71.78 0 56 80 102.18 Зараховано (комерція)
27 Лоза Андрій Степанович 72.80 0 50 80 100.80 Зараховано (комерція)
28 Качан Сергій Любомирович 71.88 0 48 88 99.88 Зараховано (комерція)
29 Кренц Михайло Ігорович 74.70 0 48 56 99.50 Зараховано (комерція)
30 Брух Остап Романович 73.43 0 46 76 99.43 Зараховано (комерція)
31 Голик Тарас Ігорович 69.46 0 56 68 98.66 Зараховано (комерція)
32 Патлика Орест Володимирович 72.27 0 48 64 97.87 Зараховано (комерція)
33 Яремко Яромир Васильович 65.13 0 60 84 97.53 Зараховано (комерція)
34 Самойлов Валерій Костянтинович 69.67 0 44 88 96.07 Зараховано (комерція)
35 Микуляк Дмитро Олегович 67.94 0 54 64 95.94 Зараховано (комерція)
36 Волошин Володимир Олександрович 70.85 0 44 68 95.25 Зараховано (комерція)
37 Лоза Ростислав Степанович 76.99 0 26 76 94.99 Зараховано (комерція)
38 Серветник Ігор Сергійович 71.55 0 38 80 94.75 Зараховано (комерція)
39 Головко Денис Васильович 64.59 0 56 76 94.59 Зараховано (комерція)
40 Гураль Тарас Олегович 62.66 0 54 88 93.06 Зараховано (комерція)
41 Глодан Роман Володимирович 61.91 0 62 60 92.71 Зараховано (комерція)
42 Лавринів Юрій Григорович 67.58 0 42 72 91.58 Зараховано (комерція)
43 Заяць Богдан Богданович 64.18 0 50 44 88.58 Зараховано (комерція)
44 Ярчак Тарас Богданович 66.45 0 32 92 88.45 Зараховано (комерція)
45 Ільницький Роман Ілліч 62.36 0 40 44 82.76 Зараховано (комерція)
46 Шимон Іван Іванович 57.93 0 10 92 71.13 Зараховано (комерція)