РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

гуманітарних та соціальних наук
Напрям підготовки: 8.291.01, МВМВ – Міжнародні відносини
Максимально можлива к-ть студентів: 37 місць
Кількість місць державного замовлення: 13 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Куньч Мар'яна Романівна 95.43 5 84 92 143.23
Зараховано
2 Курус Юлія Ігорівна 92.97 4.5 86 100 141.87
Зараховано
3 Щукіна Роксана Олегівна 93.52 5 80 96 140.12
Зараховано
4 Гресько Олександра Русланівна 94.70 1.5 74 92 135.00
Зараховано
5 Безнісько Анна Леонідівна 87.61 5 70 88 129.41
Зараховано
6 Кукурузяк Наталія Олегівна 92.65 2.25 62 96 129.30
Зараховано
7 Вітрцньок Хенріка-Оксана 93.91 5 56 76 128.91
Зараховано
8 Брик Марта Романівна 90.13 4 68 72 128.53
Зараховано
9 Кащишин Денис Михайлович 84.09 2 82 96 128.49
Зараховано
10 Кузьо Богдана Андріївна 80.70 0 92 96 127.10
Зараховано
11 Гончарук Анастасія Русланівна 89.50 5 56 80 124.90
Зараховано
12 Крук Василь Васильович 84.31 2 76 80 124.71
Зараховано
13 Мазурак Людмила Василівна 85.77 2 66 84 122.57
Зараховано
14 Крамарчук Максим Сергійович 83.25 0 66 84 118.05
Зараховано
15 Блясецька Аліна Михайлівна 83.80 4.5 58 64 117.90
Зараховано
16 Товариш Юлія Володимирівна 86.48 2 58 60 117.68
Зараховано
17 Деніщук Олександра Василівна 83.71 1.5 60 84 117.61
Зараховано
18 Драпалюк Юлія Павлівна 86.39 0 50 100 116.39
Зараховано
19 Соляр Тетяна Василівна 86.12 1.5 60 44 116.02
Зараховано
20 Косолович Соломія Василівна 73.92 0 78 68 111.92
Зараховано
21 Файда Вікторія Юріївна 79.29 0 52 72 107.29
Зараховано
22 Барабах Наталія Степанівна 71.12 2 60 76 104.72
Зараховано
23 Карпуніна Аліна Сергіївна 79.00 0 42 88 104.60
Зараховано
24 Демковська Софія Юріївна 69.67 0 62 72 101.67
Зараховано
25 Салик Ірина Анатоліївна 74.18 0 48 80 101.38
Зараховано
26 Плюта Тарас Богданович 62.00 0 56 68 91.20
Зараховано
27 Дуда Олена Ігорівна 67.00 0 16 100 83.40
Зараховано
28 Торчинович Володимир Ярославович 50.00 0 48 52 74.40
Зараховано