РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДТГ – Теплогазопостачання і вентиляція
Максимально можлива к-ть студентів: 53 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Мина Ігор Володимирович 95.08 0 76 56 131.08 Зараховано (бюджет)
2 Шелест Ростислав Олександрович 84.36 0 74 76 121.56 Зараховано (бюджет)
3 Соболь Святослав Володимирович 84.91 0 72 60 119.71 Зараховано (бюджет)
4 Яцків Віталій Сергійович 81.53 0 76 76 119.53 Зараховано (бюджет)
5 Рибак Андрій Ярославович 86.75 0 56 68 115.95 Зараховано (бюджет)
6 Волинчук Василь Вікторович 84.50 0 62 56 114.90 Зараховано (бюджет)
7 Гаврецький Володимир Ярославович 86.29 0 48 72 112.69 Зараховано (бюджет)
8 Баховський Антон Анатолійович 86.04 0 50 52 111.24 Зараховано (бюджет)
9 Соловій Віталій Володимирович 76.65 0 60 96 110.25 Зараховано (бюджет)
10 Федочинський Назар Тарасович 87.47 0 42 56 109.87 Зараховано (бюджет)
11 Бурко Кіндрат Михайлович 78.42 0 58 68 108.42 Зараховано (бюджет)
12 Панчук Олександр Ігорович 73.96 0 62 76 106.36 Зараховано (бюджет)
13 Гатак Діана Денисівна 87.27 0 28 48 103.27 Зараховано (бюджет)
14 Бойчук Віктор Тарасович 66.50 0 70 84 102.90 Зараховано (бюджет)
15 Грушка Роман Іванович 73.64 0 56 68 102.84 Зараховано (бюджет)
16 Попович Любомир Романович 88.50 0 24 36 101.70 Зараховано (бюджет)
17 Сигловий Тадей Богданович 77.06 0 38 84 100.66 Зараховано (бюджет)
18 Каганяк Олена Романівна 82.63 0 34 36 99.83 Зараховано (бюджет)
19 Симонов Олексій Сергійович 72.30 0 36 92 95.90 Зараховано (бюджет)
20 Юринець Павло Тарасович 76.82 0 32 56 95.22 Зараховано (бюджет)
21 Кірничук Тарас Іванович 70.94 0 42 64 94.14 Зараховано (комерція)
22 Онищак Ігор Андрійович 80.86 0 26 20 93.26 Зараховано (комерція)
23 Вовк Тарас Степанович 70.48 0 34 88 92.88 Зараховано (комерція)
24 Вороний Ярослав Іванович 71.94 0 26 68 89.14 Зараховано (комерція)
25 Словінський Сергій Миколайович 67.81 0 44 36 89.01 Зараховано (комерція)
26 Соловій Володимир Романович 63.10 0 52 48 88.70 Зараховано (комерція)
27 Луцків Микола Володимирович 70.45 0 30 24 84.85 Зараховано (комерція)
28 Чверенко Софія Олегівна 71.40 0 16 52 83.00 Зараховано (комерція)
29 Погляд Ростислав Ігорович 70.79 0 16 36 80.79 Зараховано (комерція)
30 Димида Ростислав Петрович 63.08 0 30 40 79.08 Зараховано (комерція)
31 Швець Андрій Володимирович 66.24 0 20 40 78.24 Зараховано (комерція)