РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНУС – Інформаційні управляючі системи та технології
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 36 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 1
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Знак Юрій Зеновійович 91.97 0 82 80 132.77 Зараховано (бюджет)
2 Волошин Іван Іванович 86.35 0 98 72 132.75 Зараховано (бюджет)
3 Кадикало Анна Михайлівна 90.87 0 72 88 128.47 Зараховано (бюджет)
4 Патенко Людмила Сергіївна 86.95 0 78 100 128.15 Зараховано (бюджет)
5 Кравцов Андрій Борисович 89.99 0 66 92 125.59 Зараховано (бюджет)
6 Магеровська Олена Юріївна 82.00 0 86 88 125.20 Зараховано (бюджет)
7 Загорецький Лев Юрійович 81.43 0 88 84 125.03 Зараховано (бюджет)
8 Кокошкіна Єлизавета Сергіївна 86.94 0 70 92 124.14 Зараховано (бюджет)
9 Лаба Сергій Васильович 80.37 0 86 84 123.17 Зараховано (бюджет)
10 Настусенко Діана Сергіївна 86.47 0 70 68 121.27 Зараховано (бюджет)
11 Артимович Святослав Любомирович 80.12 0 78 92 120.52 Зараховано (бюджет)
12 Ковальчук Остап Васильович 89.12 0 58 76 119.92 Зараховано (бюджет)
13 Попович Ольга Володимирівна 82.32 0 70 88 119.12 Зараховано (бюджет)
14 Майстренко Вероніка Андріївна 86.75 0 60 80 118.75 Зараховано (бюджет)
15 Лабик Андрій Володимирович 79.15 0 80 76 118.75 Зараховано (бюджет)
16 Розквас Олег Вікторович 87.64 0 60 68 118.44 Зараховано (бюджет)
17 Стецик Юрій Дмитрович 81.20 0 76 68 118.40 Зараховано (бюджет)
18 Барабаш Дмитро Олександрович 91.13 0.66 46 80 118.19 Зараховано (бюджет)
19 Сорока Данило Володимирович 82.72 0 72 64 117.92 Зараховано (бюджет)
20 Піскозуб Дарія-Олена Андріянівна 92.69 0 38 100 117.89 Зараховано (бюджет)
21 Шпаченко Тарас Олександрович 85.77 0 56 96 117.77 Зараховано (бюджет)
22 Дунаєв Руслан Сергійович 87.60 0 58 68 117.60 Зараховано (бюджет)
23 Кукла Юрій Юрійович 76.74 0 80 88 117.54 Зараховано (бюджет)
24 Діжак Назар Ігорович 81.84 0 66 92 117.44 Зараховано (бюджет)
25 Мазур Анатолій Олегович 80.26 0 68 96 117.06 Зараховано (бюджет)
26 Валько Марія Василівна 82.41 0 68 72 116.81 Зараховано (бюджет)
27 Молибога Михайло Володимирович 88.47 0 54 64 116.47 Зараховано (бюджет)
28 Михальчук Василина Іванівна 82.74 0 64 80 116.34 Зараховано (бюджет)
29 Андрухів Уляна Тарасівна 80.00 0 76 56 116.00 Зараховано (бюджет)
30 Киричук Василь Романович 82.72 0 66 64 115.52 Зараховано (бюджет)
31 Коляда Богдан Богданович 85.79 0 56 72 115.39 Зараховано (бюджет)
32 Лещишин Роман Петрович 80.81 0 70 64 115.21 Зараховано (бюджет)
33 Бондар Артем Валерійович 83.10 0 58 84 114.70 Зараховано (бюджет)
34 Люков Ростислав Русланович 82.78 0 58 84 114.38 Зараховано (бюджет)
35 Бутинський Денис Володиирович 83.54 0 52 96 113.94 Зараховано (бюджет)
36 Моночков Ігор Олегович 81.45 0 58 84 113.05 Зараховано (комерція)
37 Фем'як Володимир Романович 80.92 0 60 80 112.92 Зараховано (комерція)
38 Дубиняк Богдан Святославович 79.01 0 60 92 112.21 Зараховано (комерція)
39 Смакула Тарас Васильович 82.56 0 52 76 110.96 Зараховано (комерція)
40 Терлецький Юрій Романович 78.17 0 58 84 109.77 Зараховано (комерція)
41 Чіллог Діана Тіборівна 83.26 0 42 80 108.06 Зараховано (комерція)
42 Сеньків Роман Михайлович 78.84 0 50 64 105.24 Зараховано (комерція)
43 Фтемов Едуард Юрійович 76.65 0 52 76 105.05 Зараховано (комерція)
44 Сафін Віталій Олегович 77.88 0 46 84 104.68 Зараховано (комерція)
45 Бурдейна Тетяна Олександрівна 80.81 0 34 88 103.21 Зараховано (комерція)
46 Глуговський Артем Олегович 72.47 0 52 92 102.47 Зараховано (комерція)
47 Креховецький Роман Миколайович 65.80 0 66 80 100.20 Зараховано (комерція)
48 Магоцький Роман Андрійович 74.64 0 44 68 99.04 Зараховано (комерція)
49 Павлова Олександра Вадимівна 78.12 0 28 92 98.52 Зараховано (комерція)
50 Вдовюк Станіслав Володимирович 70.44 0 54 64 98.44 Зараховано (комерція)
51 Шавук Назарій Михайлович 71.07 0 50 68 97.87 Зараховано (комерція)
52 Марків Арсен Тарасович 62.94 0 68 76 97.74 Зараховано (комерція)
53 Іваник Юрій Олегович 77.19 0 34 64 97.19 Зараховано (комерція)
54 Жеребух Юрій-Діонізій Ростиславович 71.90 0 40 92 97.10 Зараховано (комерція)
55 Качмар Олег Петрович 62.84 0 64 80 96.44 Зараховано (комерція)
56 Гарбарець Володимир Віталійович 70.22 0 48 52 94.62 Зараховано (комерція)
57 Бесенюк Назарій Володимирович 76.04 0 30 60 94.04 Зараховано (комерція)
58 Романець Сергій Юрійович 70.23 0 44 60 93.83 Зараховано (комерція)
59 Чекмарьов Роман Сергійович 68.20 0 38 44 87.80 Зараховано (комерція)
60 Остапенко Андрій Володимирович 64.31 0 38 60 85.51 Зараховано (комерція)
61 Шевченко Дмитро Володимирович 68.32 0 20 48 81.12 Зараховано (комерція)
62 Любченко Пауль Сергійович 62.99 0 26 84 81.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця