РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНСШ – Системи штучного інтелекту
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 23 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Копач Богдан Васильович 91.35 0 72 92 129.35 Зараховано (бюджет)
2 Тимощук Олександр Віталійович 86.99 0 66 84 121.79 Зараховано (бюджет)
3 Рязанов Андрій Миколайович 87.78 0 50 92 116.98 Зараховано (бюджет)
4 Кубік Роман Ігорович 84.80 0 56 92 116.40 Зараховано (бюджет)
5 Нижник Олексій Михайлович 87.50 0 50 88 116.30 Зараховано (бюджет)
6 Луцюк Олександр Георгійович 90.26 0 34 92 113.06 Зараховано (бюджет)
7 Голод Юрій Юрійович 78.82 0 62 76 111.22 Зараховано (бюджет)
8 Малеш Петро Русланович 85.00 0 50 60 111.00 Зараховано (бюджет)
9 Шабала Євген Юрійович 84.16 0 44 92 110.96 Зараховано (бюджет)
10 Здебський Петро Васильович 78.57 0 60 72 109.77 Зараховано (бюджет)
11 Лопотяк Руслан Михайлович 80.60 0 48 88 108.60 Зараховано (бюджет)
12 Бояківський Андрій Богданович 78.03 0 54 88 108.43 Зараховано (бюджет)
13 Ковалишин Володимир Володимирович 86.61 0 38 64 108.21 Зараховано (бюджет)
14 Устименко Вадим Сергійович 77.00 0 56 80 107.40 Зараховано (бюджет)
15 Стефанчук Андрій Степанович 82.93 0 40 84 107.33 Зараховано (бюджет)
16 Макара Степан Вікторович 82.75 0 42 76 107.15 Зараховано (бюджет)
17 Михайлишин Павло Михайлович 80.04 0 44 84 106.04 Зараховано (бюджет)
18 Бень Артур Ігорович 80.42 0 40 72 103.62 Зараховано (бюджет)
19 Мороз Андріана Андріївна 84.48 0 30 64 102.88 Зараховано (бюджет)
20 Шинкарчин Христина Юріївна 88.02 0 22 60 102.82 Зараховано (бюджет)
21 Кусіня Евіта Альбертсівна 76.56 0 48 68 102.56 Зараховано (бюджет)
22 Фединчук Андрій Вікторович 65.07 0 70 88 101.87 Зараховано (бюджет)
23 Кібліцький Роман Віталійович 71.25 0 56 68 100.45 Зараховано (бюджет)
24 Говдяк Юрій Васильович 70.59 0 56 68 99.79 Зараховано (комерція)
25 Явір Максим Васильович 79.32 0 34 56 98.52 Зараховано (комерція)
26 Антоник Роман Володимирович 76.34 0 32 92 98.34 Зараховано (комерція)
27 Нагорна Діана-Юлія Віталіївна 72.31 0 56 32 97.91 Зараховано (комерція)
28 Татарин Богдан Степанович 77.73 0 30 80 97.73 Зараховано (комерція)
29 Ходань Микола Андрійович 71.57 0 42 84 96.77 Зараховано (комерція)
30 Рошко Павло Михайлович 69.99 0 48 64 95.59 Зараховано (комерція)
31 Пахолюк Степан Володимирович 65.24 0 56 76 95.24 Зараховано (комерція)
32 Перейма Андрій Миронович 72.17 0 42 56 94.57 Зараховано (комерція)
33 Мартьянов Дмитро Ігорович 74.93 0 32 68 94.53 Зараховано (комерція)
34 Співаков Юлій Леонідович 70.42 0 38 84 94.02 Зараховано (комерція)
35 Малиновський Тарас Ігорович 71.97 0 40 56 93.57 Зараховано (комерція)
36 Горін Володимир Тарасович 62.91 0 38 68 84.91 Зараховано (комерція)
37 Ратальський Дмитро Андрійович 68.11 0 30 36 83.71 Зараховано (комерція)
38 Слівінський Роман Михайлович 60.43 0 40 72 83.63 Зараховано (комерція)
39 Вавриків Євген Юрійович 68.36 0 28 40 83.56 Зараховано (комерція)
40 Дячук Андрій Олександрович 60.83 0 44 48 83.23 Зараховано (комерція)
41 Служала Олег Тарасович 55.35 0 46 72 80.95 Зараховано (комерція)
42 Іванів Роман Романович 57.28 0 38 76 80.08 Зараховано (комерція)
43 Кондратенко Олександр Віталійович 55.64 0 36 80 78.04 Зараховано (комерція)
44 Вірт Андрій Тарасович 57.62 0 24 80 75.22 Зараховано (комерція)