РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНУП – Управління проектами
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 14 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Остап'юк Володимир Любомирович 92.17 0 84 88 134.57 Зараховано (бюджет)
2 Ченька Мар'яна Василівна 94.88 3 68 81 133.18 Зараховано (бюджет)
3 Дикий Назарій Володимирович 91.29 0 74 96 130.49 Зараховано (бюджет)
4 Величко Христина Вадимівна 91.27 0 74 88 129.67 Зараховано (бюджет)
5 Стахів Микола Андрійович 93.68 1.83 60 92 128.71 Зараховано (бюджет)
6 Крот Ірина Олександрівна 89.36 0.5 72 92 127.86 Зараховано (бюджет)
7 Гудз Оксана Миколаївна 87.90 0 78 76 126.70 Зараховано (бюджет)
8 Кунанець Оксана-Тереза Олегівна 86.37 5 66 60 123.77 Зараховано (бюджет)
9 Гронін Сергій Дмитрович 93.53 0 50 96 123.13 Зараховано (бюджет)
10 Хрущ Ксенія Валентинівна 90.20 0 62 80 123.00 Зараховано (бюджет)
11 Савчин Ольга Юріївна 89.29 0.5 56 84 120.59 Зараховано (бюджет)
12 Михалко Ярослав Олегович 90.15 0 54 88 120.55 Зараховано (бюджет)
13 Журавель Олена Ігорівна 87.87 0 52 88 117.47 Зараховано (бюджет)
14 Жилюк Руслана Русланівна 89.57 0 40 100 115.57 Зараховано (бюджет)
15 Дейнеко Лев Миколайович 79.89 0 66 92 115.49 Зараховано (комерція)
16 Гудь Олекса Олегович 77.13 0 62 76 109.53 Зараховано (комерція)
17 Микитин Наталія Євгенівна 78.20 0 42 92 104.20 Зараховано (комерція)
18 Сусуловський Тарас Миронович 74.65 0 46 88 101.85 Зараховано (комерція)
19 Ярчич Вадим Васильович 77.89 0 34 84 99.89 Зараховано (комерція)
20 Шосталь Діана Русланівна 70.17 0 46 88 97.37 Зараховано (комерція)
21 Мороз Андрій Володимирович 74.02 0 48 24 95.62 Зараховано (комерція)
22 Людкевич Ірина Михайлівна 67.52 0 50 68 94.32 Зараховано (комерція)
23 Федунець Тетяна Ігорівна 62.87 0 44 80 88.47 Зараховано (комерція)
24 Павук Валентин Ярославович 65.83 0 40 52 87.03 Зараховано (комерція)
25 Гаврилів Роксолана Миколаївна 68.61 0 26 64 85.41 Зараховано (комерція)
26 Яріш Михайло Ігорович 62.26 0 30 92 83.46 Зараховано (комерція)
27 Бойко Ярослав Миколайович 59.80 0 36 76 81.80 Зараховано (комерція)
28 Натальчук Сергій Анатолійович 64.72 0 22 68 80.32 Зараховано (комерція)
29 Голотюк Павло Васильович 61.38 0 30 56 78.98 Зараховано (комерція)
30 Цекот Ростислав Степанович 57.41 0 28 72 75.81 Зараховано (комерція)
31 Денісевич Вадим Богданович 53.88 0 36 68 75.08 Зараховано (комерція)
32 Куриляк Олесь-Юрій Ігорович 63.69 0 10 68 74.49 Зараховано (комерція)
33 Грись Ірина Сергіївна 56.54 0 30 52 73.74 Зараховано (комерція)