РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 122, КНЕМ – Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Мончин Роман Ярославович 88.35 0 54 96 119.55 Зараховано (комерція)
2 Гурський Ігор Олександрович 83.70 0 52 76 112.10 Зараховано (комерція)
3 Волков Юрій Олександрович 81.63 0 50 48 106.43 Зараховано (комерція)
4 Гринда Володимир Іванович 85.24 0 28 72 103.64 Зараховано (комерція)
5 Рапавий Андрій Володимирович 76.32 0 34 80 97.92 Зараховано (комерція)
6 Васьків Віталій Ярославович 68.39 0 40 80 92.39 Зараховано (комерція)
7 Партика Остап Ростиславович 64.88 0 50 72 92.08 Зараховано (комерція)
8 Іваночко Сергій Юрійович 75.11 0 28 48 91.11 Зараховано (комерція)
9 Попенюк Михайло Олегович 68.10 0 48 36 90.90 Зараховано (комерція)
10 Лозінська Андріана Ростиславівна 69.48 0 34 44 87.48 Зараховано (комерція)
11 Лернер Ігор Олегович 66.04 0 32 44 83.24 Зараховано (комерція)
12 Міхоцька Уляна Богданівна 69.71 0 22 28 81.31 Зараховано (комерція)
13 Цудний Роман Богданович 60.97 0 20 48 73.77 Зараховано (комерція)
14 Беднарський Ігор Андрійович 60.65 0 18 36 71.45 Зараховано (комерція)
15 Демчук Василь Ігорович 56.96 0 28 8 68.96 Зараховано (комерція)
16 Демченко Володимир Олександрович 60.03 0 12 40 68.83 Зараховано (комерція)
17 Яців Ростислав Тарасович 53.65 0 28 28 67.65 Зараховано (комерція)
18 Грицишин Степан Ярославович 78.61 0 18 64 92.21
19 Паняк Максим Ярославович 59.65 0 22 36 72.05