РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола
Напрям підготовки: 8.242.01, ТУТД – Туризм
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 15 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Петько Галина Василівна 94.60 5 64 52 130.40
Зараховано
2 Мельник Ольга Володимирівна 87.35 0.5 66 80 122.25
Зараховано
3 Бойко Анжеліка Сергіївна 92.32 1.5 50 68 120.62
Зараховано
4 Папірник Уляна Євгенівна 92.27 0 48 60 117.47
Зараховано
5 Лапан Олег Ігорович 84.80 0 54 88 115.20
Зараховано
6 Михальський Владислав Сергійович 76.47 0 74 84 114.47
Зараховано
7 Пастернак Володимир Васильович 80.47 0 52 84 109.67
Зараховано
8 Кольгофер Алла Іванівна 81.03 0 56 60 109.43
Зараховано
9 Цихівська Юлія Андріївна 83.83 0 42 60 106.63
Зараховано
10 Дигун Діана Олегівна 81.42 0 44 68 105.82
Зараховано
11 Шуляр Марта Мирославівна 80.99 0 48 56 105.79
Зараховано
12 Дідух Ольга Тарасівна 83.76 0 38 64 105.36
Зараховано
13 Коваль Наталія Ростиславівна 81.33 0 44 64 105.33
Зараховано
14 Зровка Ірина Володимирівна 83.00 0 40 48 103.80
Зараховано
15 Мельник Наталія Зіновіївна 78.30 0.5 52 28 102.40
Зараховано
16 Сахарук Вікторія Олександрівна 78.09 0 42 60 100.89
Зараховано
17 Гоняк Тарас Володимирович 71.48 0 56 64 100.28
Зараховано
18 Шиналь Юлія Василівна 79.67 0 26 60 96.07
Зараховано
19 Олач Теодор-Василь Теодорович 64.00 0 62 72 96.00
Зараховано
20 Джигін Марта Іванівна 76.54 0 30 72 95.74
Зараховано
21 Дребот Василь Миколайович 70.97 0 38 88 94.97
Зараховано
22 Заньків Владислав Зіновійович 75.00 0 30 72 94.20
Зараховано
23 Кулишов Вєліслав Ібрагімович 67.23 0 50 64 93.63
Зараховано
24 Ярош Володимир Віталійович 66.99 0 44 72 91.79
Зараховано
25 Святий Олександр Олегович 63.90 0 52 64 91.10
Зараховано
26 Минусора Михайло Ярославович 63.62 0 52 56 90.02
Зараховано
27 Марченко Юрій Валерійович 65.34 0.5 44 64 89.84
Зараховано
28 Кротюк Наталія Євгеніївна 70.53 0.5 36 44 89.83
Зараховано
29 Курбанова Олена Худайкулівна 69.54 0 44 24 89.54
Зараховано
30 Ходико Володимир Віталійович 65.60 0 38 76 88.40
Зараховано
31 Молочко Ілона Юріївна 69.40 0 30 68 88.20
Зараховано
32 Пастух Микола Михайлович 70.32 0 32 20 85.12
Зараховано
33 Харченко Станіслав Олександрович 59.91 0 38 56 80.71
Зараховано
34 Шияк Микола Русланович 61.61 0 36 28 78.81
Зараховано
35 Пелехович Ольга Ігорівна 62.87 0 24 60 78.47
Зараховано