РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРІМ – Інформаційні мережі зв'язку
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Остапенко Дмитро Сергійович 88.13 0 70 88 124.93 Зараховано (бюджет)
2 Гордійчук-Бублівська Олена Василівна 90.09 0 70 64 124.49 Зараховано (бюджет)
3 Шубин Богдан Петрович 84.99 0 60 100 118.99 Зараховано (бюджет)
4 Дух Андрій Олегович 89.05 0 52 48 114.65 Зараховано (бюджет)
5 Кондратюк Вікторія Геннадіївна 80.64 0 64 84 114.64 Зараховано (бюджет)
6 Куриляк Софія Миронівна 84.35 0 48 88 112.35 Зараховано (бюджет)
7 Луців Назарій Михайлович 90.27 0 38 68 112.27 Зараховано (бюджет)
8 Думич Андрій Тарасович 85.63 0 48 64 111.23 Зараховано (бюджет)
9 Станько Богдан Богданович 77.06 0 68 68 111.06 Зараховано (бюджет)
10 Глива Богдан Сергійович 78.50 0 62 60 109.30 Зараховано (бюджет)
11 Сорочук Софія Василівна 79.67 0 48 84 107.27 Зараховано (бюджет)
12 Лапов Віталій Олександрович 76.10 0 62 52 106.10 Зараховано (бюджет)
13 Катола Юрій Олегович 80.09 0 42 68 103.69 Зараховано (бюджет)
14 Мрак Василь Богданович 79.39 0 40 52 100.59 Зараховано (бюджет)
15 Ворко Роман Васильович 77.02 0 44 40 98.62 Зараховано (бюджет)
16 Кузьмин Юлія Ігорівна 72.73 0 40 88 97.53 Зараховано (бюджет)
17 Злотніцький Олександр Ігорович 79.56 0 20 84 95.96 Зараховано (бюджет)
18 Осінцев Костянтин Сергійович 73.63 0 26 60 90.03 Зараховано (бюджет)
19 Штогрин Павло Володимирович 69.49 0 34 48 87.89 Зараховано (комерція)
20 Льовін Дмитро Володимирович 65.31 0 34 80 86.91 Зараховано (комерція)
21 Шелькевич Арсен Мар'янович 65.51 0 32 56 83.91 Зараховано (комерція)
22 Момот Богдан Михайлович 66.81 0 28 32 81.21 Зараховано (комерція)
23 Задільський Іван Романович 66.73 0 24 28 79.13 Зараховано (комерція)
24 Шерстюк Ярослав Валерійович 65.43 0 16 36 75.43 Зараховано (комерція)
25 Савка Михайло Іванович 60.32 0 18 44 71.92 Зараховано (комерція)
26 Хмиз Максим Степанович 68.89 0 30 64 87.29
27 Степанюк Ярослав Олександрович 57.66 0 20 60 71.66