РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Пирожик Марта Степанівна 86.74 0 80 64 125.14 Зараховано (комерція)
2 Онуфрак Катерина Романівна 81.20 0 78 72 119.60 Зараховано (комерція)
3 Комаровський Андрій Андрійович 74.00 0 90 84 118.40 Зараховано (комерція)
4 Чуйко Арсен Тарасович 73.00 0 94 64 117.00 Зараховано (комерція)
5 Підгурський Ігор Віталійович 74.00 0 72 64 109.20 Зараховано (комерція)
6 Сорокін Валентин Петрович 76.00 0 74 36 109.20 Зараховано (комерція)
7 Москаль Юлія Степанівна 70.80 0 68 80 106.00 Зараховано (комерція)
8 Посацький Владислав Едуардович 82.56 0 50 12 103.76 Зараховано (комерція)
9 Помірча Вікторія Іванівна 70.12 0 66 64 102.92 Зараховано (комерція)
10 Мартинюк Марія Віталіївна 67.54 0 66 88 102.74 Зараховано (комерція)
11 Деревенко Любомир Євгенович 62.00 0 80 84 102.40 Зараховано (комерція)
12 Матенчук Юлія Миколаївна 69.64 0 64 32 98.44 Зараховано (комерція)
13 Підганяк Наталя Романівна 70.56 0 52 68 98.16 Зараховано (комерція)
14 Любовіцька Марія Іванівна 59.00 0 78 48 95.00 Зараховано (комерція)
15 Писко Іван Іванович 61.42 0 66 40 91.82 Зараховано (комерція)
16 Завацький Віталій Миколайович 71.00 0 40 16 88.60 Зараховано (комерція)
17 Стеца Богдан Євгенович 63.00 0 44 56 86.20 Зараховано (комерція)
18 Кравцов Володимир Володимирович 60.09 0 20 36 71.69 Зараховано (комерція)
19 Дяків Сергій Іванович 87.50 0 76 92 127.10
20 Богданець Людмила Андріївна 83.00 0 82 56 121.40
21 Гут Юлія Віталіївна 71.00 0 86 88 114.20
22 Муляр Дмитро Ігорович 63.41 0 54 40 89.01
23 Яців Андрій Степанович 61.00 0 38 44 80.60