РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 072, ФБСС – Фінанси, банківська справа та страхування
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Андруневчин Марта Юріївна 76.46 0 76 84 115.26 Зараховано (комерція)
2 Стасинець Богдана Олегівна 75.92 0 72 88 113.52 Зараховано (комерція)
3 Кучера Андрій Ігорович 83.00 0 52 92 113.00 Зараховано (комерція)
4 Дубас Христина Миколаївна 76.73 0 68 84 112.33 Зараховано (комерція)
5 Мартин Христина Петрівна 85.19 0 44 88 111.59 Зараховано (комерція)
6 Боршовський Олександр Ігорович 81.54 0 54 68 109.94 Зараховано (комерція)
7 Денис Марія-Вероніка Олегівна 79.70 0 58 40 106.90 Зараховано (комерція)
8 Штундер Ігор Миколайович 82.00 0 44 64 106.00 Зараховано (комерція)
9 Сидорак Оксана Петрівна 71.53 0 70 44 103.93 Зараховано (комерція)
10 Ярошик Роксолана Ігорівна 65.61 0 72 88 103.21 Зараховано (комерція)
11 Дмитраш Світлана Ігорівна 75.75 0 44 68 100.15 Зараховано (комерція)
12 Пилип Катерина Богданівна 82.13 0 42 8 99.73 Зараховано (комерція)
13 Літовець Юлія Юріївна 71.27 0 58 44 98.87 Зараховано (комерція)
14 Кулага Оксана Максимівна 72.00 0 48 68 98.00 Зараховано (комерція)
15 Подоба Святослав Володимирович 68.55 0 54 76 97.75 Зараховано (комерція)
16 Щербак Ірина Тарасівна 68.64 0 56 64 97.44 Зараховано (комерція)
17 Мілян Христина Олександрівна 75.00 0 48 32 97.40 Зараховано (комерція)
18 Рудницька Марія Миронівна 78.07 0 32 60 96.87 Зараховано (комерція)
19 Кутельмах Адріана Богданівна 77.00 0 36 44 95.80 Зараховано (комерція)
20 Мамчур Олена Олександрівна 73.56 0 42 36 93.96 Зараховано (комерція)
21 Мисько Олег Володимирович 74.57 0 42 24 93.77 Зараховано (комерція)
22 Качак Тарас Степанович 66.62 0 52 52 92.62 Зараховано (комерція)
23 Мельник Степан Орестович 66.55 0 48 32 88.95 Зараховано (комерція)
24 Ясейко Анна Андріївна 75.00 0 30 12 88.20 Зараховано (комерція)
25 Цимбалюк Анастасія Олександрівна 62.23 0 52 28 85.83 Зараховано (комерція)
26 Мік Вікторія Тарасівна 67.36 0 32 24 82.56 Зараховано (комерція)
27 Новак Михайло Ярославович 76.00 0 12 16 82.40 Зараховано (комерція)
28 Берко Тетяна Володимирівна 59.85 0 42 52 81.85 Зараховано (комерція)
29 Каралюс Андріана Володимирівна 57.91 0 44 60 81.51 Зараховано (комерція)
30 Зуб Соломія Ігорівна 63.00 0 32 48 80.60 Зараховано (комерція)
31 Криштоф Мар'яна Романівна 54.37 0 38 52 74.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Денисенко Тетяна Валеріївна 61.00 0 22 44 74.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Дубина Олександр Олександрович 61.00 0 18 40 72.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Олійник Оксана Володимирівна 62.42 0 14 12 69.22 Рекомендовано на вільні небюджетні місця