РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.01, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Масляк Уляна Вікторівна 88.02 0 88 80 131.22
Зараховано
2 Вівчарівська Ольга Тарасівна 91.58 0 68 88 127.58
Зараховано
3 Кащій Надія - Марія Володимирівна 87.00 0.25 75 72 124.45
Зараховано
4 Мазуренко Владислава Вікторівна 84.12 0 80 68 122.92
Зараховано
5 Мацишин Ігор Ярославович 71.00 0 82 56 109.40
Зараховано
6 Штикало Катерина Євгенівна 72.26 0 65 56 103.86
Зараховано
7 Гелка Ірина Сергіївна 82.96 0 40 40 102.96
Зараховано
8 Гавриш Вікторія Ярославівна 80.28 1 37 64 102.48
Зараховано
9 Стогній Юлія Станіславівна 80.00 0 35 84 102.40
Зараховано
10 Перчик Анастасія Георгіївна 74.75 0 60 36 102.35
Зараховано
11 Лиманюк Анастасія Михайлівна 86.39 0 22 60 101.19
Зараховано
12 Кириченко Діана Олегівна 84.28 0 21 72 99.88
Зараховано
13 Самойленко Вікторія Володимирівна 82.07 0 28 36 96.87
Зараховано
14 Іваночко Олеся Остапівна 79.35 0 25 56 94.95
Зараховано
15 Черната Тетяна Олександрівна 77.64 0 30 48 94.44
Зараховано
16 Марченко Олена Олегівна 75.43 0 25 88 94.23
Зараховано
17 Кухарчук Антон Петрович 66.00 0 58 48 94.00
Зараховано
18 Колінчак Христина Ігорівна 80.49 0 21 48 93.69
Зараховано
19 Парада Неля Романівна 78.02 0 23 48 92.02
Зараховано
20 Ковальська Тетяна Василівна 73.84 0 35 40 91.84
Зараховано
21 Жилик Владислав Вікторович 73.08 0 35 40 91.08
Зараховано
22 Копій Ліля Ігорівна 80.10 0 18 32 90.50
Зараховано
23 Давид Руслан Миколайович 78.13 0 18 44 89.73
Зараховано
24 Копанецька Наталя Павлівна 77.79 0 20 36 89.39
Зараховано
25 Муль Юлія Тарасівна 69.24 0 36 56 89.24
Зараховано
26 Шиманська Ольга Ігорівна 77.91 0 19 32 88.71
Зараховано
27 Зайцева Марина Георгіївна 76.79 0 19 36 87.99
Зараховано
28 Довганик Ярина Володимирівна 75.97 0 11 60 86.37
Зараховано
29 Слонівська Юстина Ігорівна 72.18 0 21 48 85.38
Зараховано
30 Томка Анастасія Ярославівна 70.63 0 20 64 85.03
Зараховано
31 Домчак Артур Олегович 67.71 0 30 52 84.91
Зараховано
32 П'ятничка Василь Васильович 61.57 0 36 72 83.17
Зараховано
33 Габрик Арсен Васильович 64.80 0 19 56 78.00
Зараховано
34 Кірик Ірина Тарасівна 65.21 0 12 28 72.81
Зараховано
35 Яковенчук Мар'яна Ярославівна 57.00 0 15 36 66.60
Зараховано
36 Корсун Ганна Андріївна 86.50 0 43 44 108.10
37 Семененко Дарія Олегівна 76.00 0 55 40 102.00
38 Хусанова Альона Андріївна 80.75 0 18 48 92.75
39 Шкавро Любов Вікторівна 72.00 0 23 64 87.60
40 Рипта Юлія Василівна 67.00 0 21 40 79.40
41 Вакула Петро Віталійович 63.46 0 19 56 76.66