РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 8.125.02, КБСТ – Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Рапіта Олег Васильович 87.00 0 68 92 123.40
Зараховано
2 Старов Сергій Олександрович 88.00 0 58 56 116.80
Зараховано
3 Сорока Євгеній Едуардович 87.00 0 50 96 116.60
Зараховано
4 Гаван Юрій Іванович 74.00 0 68 52 106.40
Зараховано
5 Репета Андрій Іванович 86.00 0 42 32 106.00
Зараховано
6 Михайлюк Богдан Сергійович 83.00 0 40 48 103.80
Зараховано
7 Андрюшків Іван Маркович 87.50 0 32 32 103.50
Зараховано
8 Полець Віталій Станіславович 75.00 0 54 36 100.20
Зараховано
9 Марко Олександр Степанович 69.00 0 62 60 99.80
Зараховано
10 Коцюк Катерина Юріївна 75.00 0 54 32 99.80
Зараховано
11 Маслова Оксана Володимирівна 73.00 0 48 64 98.60
Зараховано
12 Музика Юрій Богданович 74.00 0 52 32 98.00
Зараховано
13 Кізім Денис Станіславович 76.00 0 46 36 98.00
Зараховано
14 Білоус В'ячеслав Васильович 87.50 0 18 32 97.90
Зараховано
15 Сампір Віктор Якович 73.00 0 52 36 97.40
Зараховано
16 Драбик Ігор Сергійович 63.00 0 60 48 91.80
Зараховано
17 Якубенко Олександр В'ячеславович 71.00 0 38 36 89.80
Зараховано
18 Горбей Юрій Петрович 58.00 0 66 52 89.60
Зараховано
19 Козакевич Артем Павлович 62.00 0 52 56 88.40
Зараховано
20 Данилів Руслан Миронович 60.00 0 60 40 88.00
Зараховано
21 Михальський Роман Остапович 73.00 0 28 20 86.20
Зараховано
22 Кулакевич Олександр Вікторович 64.00 0 42 32 84.00
Зараховано
23 Гаван Володимир Іванович 52.00 0 72 24 83.20
Зараховано
24 Кучер Ігор Васильович 63.00 0 44 24 83.00
Зараховано
25 Бокоч Михайло Васильович 59.00 0 46 52 82.60
Зараховано
26 Смолюк Ірина Віталіївна 55.00 0 60 32 82.20
Зараховано
27 Жмурук Микола Олександрович 50.00 0 66 32 79.60
Зараховано
28 Гарбузюк Анатолій Володимирович 65.00 0 32 16 79.40
Зараховано
29 Чайка Ярослав Ігорович 63.00 0 28 52 79.40
Зараховано
30 Гасій Тарас Павлович 54.00 0 50 44 78.40
Зараховано
31 Хомяк Оксана Михайлівна 57.00 0 36 48 76.20
Зараховано
32 Польова Олена Олексіївна 51.00 0 44 32 71.80
Зараховано
33 Тиндик Василь Васильович 60.00 0 18 32 70.40
Зараховано
34 Скрипкар Сергій Георгійович 54.00 0 32 24 69.20
Зараховано
35 Кулич Михайло Вікторович 55.00 0 24 20 66.60
Зараховано
36 Юзвишин Назар Олександрович 62.03 0 0 0 62.03