РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДПЦ – Промислове і цивільне будівництво
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Яцик Іванна Іванівна 80.00 42.0000 92.0000 106.00 До наказу
2 Петльований Андрій Степанович 84.00 36.0000 36.0000 102.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
3 Калінович Владислав Юрійович 83.59 28.0000 48.0000 99.59 До наказу
4 Лаба Галина Романівна 86.00 14.0000 36.0000 95.20 До наказу
5 Бейтуллаєва Назли Меннанівна 84.00 14.0000 52.0000 94.80 До наказу
6 Костяка Роксолана Володимирівна 76.00 30.0000 48.0000 92.80 До наказу
7 Шустер Богдан Романович 81.00 18.0000 44.0000 92.60 До наказу
8 Цепак Павло Петрович 72.00 34.0000 64.0000 92.00 До наказу
9 Щедлюк Іван Сергійович 78.43 20.0000 44.0000 90.83 До наказу
10 Стасів Михайло Васильович 73.00 34.0000 40.0000 90.60 До наказу
11 Пришляк Юрій Ігорович 68.14 46.0000 24.0000 88.94 До наказу
12 Іванів Роман Степанович 78.00 18.0000 28.0000 88.00 До наказу
13 Єгоров Артем Миколайович 68.66 30.0000 72.0000 87.86 До наказу
14 Поповняк Євген Ігорович 75.00 20.0000 44.0000 87.40 До наказу
15 Марків Тарас Миколайович 70.55 30.0000 36.0000 86.15 До наказу
16 Циганко Андрій Іванович 69.00 30.0000 36.0000 84.60 До наказу
17 Дьомочка Ігор Вікторович 71.00 26.0000 12.0000 82.60 До наказу
18 Хомак Роман Петрович 68.00 22.0000 44.0000 81.20 До наказу
19 Шустур Іван Іванович 59.00 40.0000 56.0000 80.60 До наказу
20 Лупій Іван Богданович 60.00 46.0000 20.0000 80.40 До наказу
21 Мартин Роман Васильович 69.00 20.0000 20.0000 79.00 До наказу
22 Когут Василь Васильович 65.32 18.0000 20.0000 74.52 До наказу
23 Дорош Уляна Віталіївна 63.00 20.0000 28.0000 73.80 До наказу
24 Ніколаєв Денис Олександрович 65.65 16.0000 16.0000 73.65 До наказу
25 Підлужний Юрій Богданович 63.00 16.0000 36.0000 73.00 До наказу
26 Бочкор Василь Васильович 59.00 26.0000 36.0000 73.00 До наказу
27 Ткаченко Павло Олександрович 66.67 8.0000 20.0000 71.87 До наказу
28 Гуз Ігор Володимирович 57.00 24.0000 44.0000 71.00 До наказу
29 Паламарчук Анатолій Анатолійович 65.23 8.0000 16.0000 70.03 До наказу
30 Гунько Олександр Леонідович 62.00 16.0000 16.0000 70.00 До наказу
31 Шустур Михайло Іванович 57.00 22.0000 20.0000 67.80 До наказу
32 Ричогівський Ігор Андрійович 54.00 24.0000 32.0000 66.80 До наказу
33 Степаняк Юрій Богданович 55.00 12.0000 36.0000 63.40 До наказу
34 Карпук Олександр Вікторович 53.00 20.0000 24.0000 63.40 До наказу
35 Руско Олег Романович 52.00 22.0000 20.0000 62.80 До наказу
36 Федько Юрій Миколайович 51.00 14.0000 28.0000 59.40 До наказу
37 Князик Ярослав Васильович 50.00 18.0000 12.0000 58.40 До наказу
38 Левицький Василь Васильович 50.00 8.0000 36.0000 56.80 До наказу