РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНУП – Управління проектами
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Шульга Марина Валеріївна 85.00 0 66 96 121.00 Зараховано (комерція)
2 Портах Богдан Вікторович 85.18 0 66 92 120.78 Зараховано (комерція)
3 Луцик Мар'яна Ігорівна 90.10 0 40 68 112.90 Зараховано (комерція)
4 Корнецький Володимир Ростиславович 88.69 0 32 64 107.89 Зараховано (комерція)
5 Струк Дмитро Андрійович 81.43 0 36 80 103.83 Зараховано (комерція)
6 Дронь Анна Володимирівна 81.00 0 32 100 103.80 Зараховано (комерція)
7 Колосовська Ярина Миколаївна 76.84 0 36 92 100.44 Зараховано (комерція)
8 Омелян Дмитро Андрійович 71.78 0 50 64 98.18 Зараховано (комерція)
9 Басараб Наталія Романівна 70.89 0 38 96 95.69 Зараховано (комерція)
10 Яровий Роман Андрійович 74.63 0 26 84 93.43 Зараховано (комерція)
11 Ганець Василь Петрович 67.41 0 46 64 92.21 Зараховано (комерція)
12 Гуз Володимир Андрійович 68.65 0 38 76 91.45 Зараховано (комерція)
13 Дзедзик Ольга Ярославівна 63.74 0 52 68 91.34 Зараховано (комерція)
14 Іваницька Юлія Богданівна 63.26 0 48 80 90.46 Зараховано (комерція)
15 Сидорук Оксана Василівна 72.38 0 20 88 89.18 Зараховано (комерція)
16 Голінка Юрій Ігорович 65.87 0 38 44 85.47 Зараховано (комерція)
17 Романечко Марта Андріївна 62.21 0 26 60 78.61 Зараховано (комерція)
18 Чоп Валентин Романович 69.64 0 48 72 96.04
19 Бевзик Анастасія Віталіївна 62.76 0 20 48 75.56