РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.10.2023 19:15
комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 035.10, ФЛПЛ – Прикладна лінгвістика (фіксована)
Напрям підготовки: 035.10, ФЛПЛ – Прикладна лінгвістика (фіксована)
Максимально можлива к-ть студентів: 51 місць
Кількість місць державного замовлення: 40 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал* | Виконали умови до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|
1 | Яремко Вікторія Богданівна | 1 | 174.20 | ✔ | Зараховано |
2 | Качур Ярина Іванівна | 1 | 173.00 | ✔ | Зараховано |
3 | Устименко Тетяна Анатоліївна | 1 | 173.00 | ✔ | Зараховано |
4 | Демедюк Анна Павлівна | 1 | 171.40 | ✔ | Зараховано |
5 | Лисяк Софія Романівна | 1 | 170.60 | ✔ | Зараховано |
6 | Іванчук Ігор Степанович | 1 | 169.40 | ✔ | Зараховано |
7 | Талоха Ольга Ігорівна | 1 | 168.80 | ✔ | Зараховано |
8 | Антонюк Вілорія Віталіївна | 2 | 167.40 | ✔ | Зараховано |
9 | Морикишка Софія Степанівна | 1 | 166.60 | ✔ | Зараховано |
10 | Зелінська Анастасія Андріївна | 1 | 166.40 | ✔ | Зараховано |
11 | Брона Данило Вікторович | 1 | 166.20 | ✔ | Зараховано |
12 | Опейда Анастасія Олександрівна | 1 | 166.20 | ✔ | Зараховано |
13 | Рій Андріана Василівна | 1 | 166.20 | ✔ | Зараховано |
14 | Гірняк Марія Русланівна | 1 | 164.60 | ✔ | Зараховано |
15 | Страшівський Василь Володимирович | 1 | 164.00 | ✔ | Зараховано |
16 | Паньків Христина Тарасівна | 1 | 163.80 | ✔ | Зараховано |
17 | Шептицька Ірина Володимирівна | 1 | 162.20 | ✔ | Зараховано |
18 | Басов Олександр Максимович | 1 | 161.80 | ✔ | Зараховано |
19 | Бігун Валентина Адамівна | 1 | 161.40 | ✔ | Зараховано |
20 | Бурда Вікторія Богданівна | 1 | 161.40 | ✔ | Зараховано |
21 | Заграновський Максим Володимирович | 1 | 161.40 | ✔ | Зараховано |
22 | Михайлишин Михайло Ігорович | 1 | 159.80 | ✔ | Зараховано |
23 | Орчинська Марія Андріївна | 1 | 159.80 | ✔ | Зараховано |
24 | Новосельська Софія Максимівна | 1 | 159.60 | ✔ | Зараховано |
25 | Шумська Ірина Василівна | 1 | 159.40 | ✔ | Зараховано |
26 | Лисович Марія-Анастасія Григорівна | 1 | 159.20 | ✔ | Зараховано |
27 | Кузьм'як Юліанна-Анна Михайлівна | 1 | 159.00 | ✔ | Зараховано |
28 | Заводя Анна Віталіївна | 1 | 158.20 | ✔ | Зараховано |
29 | Жук Мар'яна Ігорівна | 1 | 157.40 | ✔ | Зараховано |
30 | Бокійчук Василь Юрійович | 1 | 156.40 | ✔ | Зараховано |
31 | Скоропад Марта Василівна | 2 | 154.60 | ✔ | Зараховано |
32 | Лах Олег Ігорович | 1 | 154.20 | ✔ | Зараховано |
33 | Корнійчук Анна Миколаївна | 1 | 153.00 | ✔ | Зараховано |
34 | Сова Ярина Романівна | 1 | 150.60 | ✔ | Зараховано |
35 | Бугрій Наталія Романівна | 1 | 149.60 | ✔ | Зараховано |
36 | Гдуля Вікторія Вячеславівна | 1 | 148.40 | ✔ | Зараховано |
37 | Войтович Софія Романівна | 1 | 148.20 | ✔ | Зараховано |
38 | Гардаш Вікторія Анатоліївна | 1 | 148.20 | ✔ | Зараховано |
39 | Русин Уляна Володимирівна | 150.20 | ✔ | Зараховано | |
40 | Пісоцький Ярослав Ігорович | 1 | 147.80 | ✔ | Зараховано |
41 | Шкварило Марія Тарасівна | 2 | 144.80 | ✔ | Зараховано |
42 | Сорока Лев Анатолійович | 1 | 142.60 | ✔ | Зараховано |