Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг (небюджетна)/ Виконали умови до зарахування
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.10.2023 19:15
підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 122, КНЕМ – Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг (небюджетна)
Напрям підготовки: 122, КНЕМ – Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг (небюджетна)
Максимально можлива к-ть студентів: 45 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал* | Виконали умови до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|
1 | Куліш Богдан Тарасович | 173.00 | ✔ | Зараховано | |
2 | Пошивак Степан Михайлович | 157.60 | ✔ | Зараховано | |
3 | Холонюк Святослав Ростиславович | 155.80 | ✔ | Зараховано | |
4 | Дячок Максим Юрійович | 155.40 | ✔ | Зараховано | |
5 | Крупа Богдан Зенонович | 155.40 | ✔ | Зараховано | |
6 | Пилипець Володимир Степанович | 154.20 | ✔ | Зараховано | |
7 | Трушевич Максим Олегович | 153.40 | ✔ | Зараховано | |
8 | Осецький Андрій Тарасович | 150.20 | ✔ | Зараховано | |
9 | Мельничук Данило-Микола Тарасович | 149.20 | ✔ | Зараховано | |
10 | Івахів Назар Ігорович | 148.20 | ✔ | Зараховано | |
11 | Огородничук Дмитро Русланович | 147.80 | ✔ | Зараховано | |
12 | Лютий Назар Романович | 146.80 | ✔ | Зараховано | |
13 | Кобрин Андріан Володимирович | 146.40 | ✔ | Зараховано | |
14 | Кондак Юрій Андрійович | 144.00 | ✔ | Зараховано | |
15 | Артьомов Олександр Сергійович | 143.80 | ✔ | Зараховано | |
16 | Баїк Андрій Мирославович | 142.80 | ✔ | Зараховано | |
17 | Ірза Юрій Іванович | 142.20 | ✔ | Зараховано | |
18 | Марченко Віталій Петрович | 142.20 | ✔ | Зараховано | |
19 | Руссу Назар Євгенович | 141.40 | ✔ | Зараховано | |
20 | Яремій Нестор Андрійович | 141.40 | ✔ | Зараховано | |
21 | Вороняк Микола Миронович | 141.20 | ✔ | Зараховано | |
22 | Магдзяк Орест Русланович | 140.80 | ✔ | Зараховано | |
23 | Скочиляс Роман Петрович | 138.80 | ✔ | Зараховано | |
24 | Беднарська Ольга Андріївна | 137.00 | ✔ | Зараховано | |
25 | Орлевич Назар Богданович | 136.20 | ✔ | Зараховано | |
26 | Космовський Сергій Ігорович | 133.20 | ✔ | Зараховано |