Рейтингові списки/ Бакалаври 1-й курс/ Будівництво та цивільна інженерія

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
із скороченим терміном навчання на основі ОКР «молодший спеціаліст»
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:48

будівництва та інженерії довкілля
Спеціальність: 192, БД – Будівництво та цивільна інженерія
Вільні місця ліцензійного обсягу: 20
Місця державного замовлення: 15
К-сть місць першочергового зарахування:
Подано оригіналів документів: 22 осіб
№ п/п № посвідчення Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів* Статус заяви
1 БД-525 Гречаний Роман Сергійович 87.5000 76.0000 163.5000 Зараховано (бюджет)
2 БД-208 Хамець Олег Миронович 87.5000 64.0000 151.5000 Зараховано (бюджет)
3 БД-160 Драчук Сергій Володимирович 74.0000 76.0000 150.0000 Зараховано (бюджет)
4 БД-1 Шмігель Анна Олександрівна 87.0000 56.0000 143.0000 Зараховано (бюджет)
5 БД-337 Козак Олександр Юрійович 86.0000 56.0000 142.0000 Зараховано (бюджет)
6 БД-161 Мартинович Юрій Ігорович 81.0000 60.0000 141.0000 Зараховано (бюджет)
7 БД-130 Чернишенко Вадим Андрійович 87.5000 48.0000 135.5000 Зараховано (бюджет)
8 БД-67 Кшишевський Роман Петрович 85.0000 48.0000 133.0000 Зараховано (бюджет)
9 БД-551 Музика Володимир Андрійович 75.0000 56.0000 131.0000 Зараховано (бюджет)
10 БД-403 Сарахман Якоб 85.5000 44.0000 129.5000 Зараховано (бюджет)
11 БД-359 Бартко Роман Богданович 76.0000 52.0000 128.0000 Зараховано (бюджет)
12 БД-162 Шумельда Максим Андрійович 78.0000 48.0000 126.0000 Зараховано (бюджет)
13 БД-163 Шутяк Василь Степанович 76.0000 48.0000 124.0000 Зараховано (бюджет)
14 БД-33 Медвецька Ольга-Марія Тарасівна 87.0000 36.0000 123.0000 Зараховано (бюджет)
15 БД-128 Мисько Максим Ігорович 84.0000 36.0000 120.0000 Зараховано (бюджет)
16 БД-35 Біляк Марко Павлович 84.0000 36.0000 120.0000 Зараховано (комерція)
17 БД-650 Кіт Василь Іванович 78.0000 36.0000 114.0000 Зараховано (бюджет)
18 БД-5 Нагорняк Микола Святославович 81.0000 28.0000 109.0000 Зараховано (комерція)
19 БД-656 Кухар Мар'ян Васильович 62.0000 36.0000 98.0000 Зараховано (комерція)
20 БД-133 Демищук Ігор Олександрович 66.0000 24.0000 90.0000 Зараховано (комерція)
21 БД-505 Дацко Катерина Юріївна 65.0000 16.0000 81.0000 Зараховано (бюджет)
22 БД-558 Дребот Тарас Михайлович 51.0000 24.0000 75.0000 Зараховано (бюджет)
23 БД-127 Кузь Максим Остапович 76.0000 48.0000 124.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 БД-8 Пограничний Павло Тарасович 68.0000 48.0000 116.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 БД-503 Ковалюк Ростислав Володимирович 83.0000 32.0000 115.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 БД-164 Іванюк Тарас Васильович 78.0000 28.0000 106.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 БД-506 Бей Христина Романівна 74.0000 32.0000 106.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 БД-216 Щутяк Богдан Іванович 77.0000 28.0000 105.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 БД-121 Нидза Роман Романович 57.0000 44.0000 101.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 БД-471 Зінчин Роман Тарасович 60.0000 36.0000 96.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 БД-334 Семців Ольга Михайлівна 88.0000 88.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 БД-644 Леуш Михайло Михайлович 56.0000 28.0000 84.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця