Рейтингові списки/ Бакалаври 2-й курс/ Інформаційні системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 19.07.2019 18:08

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 126, ІТ – Інформаційні системи та технології
Вільні місця ліцензійного обсягу: 30 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів*
1 Шелемба Іван Іванович 88.0000 88.0000
2 Івасів Станіслав Степанович 88.0000 88.0000
3 Яворський Роман Васильович 88.0000 88.0000
4 Гуменюк Микола Михайлович 88.0000 88.0000
5 Мартишевський Владислав Олексійович 88.0000 88.0000
6 Багрій Дар'я Олександрівна 88.0000 88.0000
7 Парадюк Ігор Володимирович 87.5000 87.5000
8 Дрищ Катерина Володимирівна 87.5000 87.5000
9 Козубай Марина Андріївна 87.5000 87.5000
10 Сухинюк Олександр Анатолійович 87.0000 87.0000
11 Декет Василь Миколайович 87.0000 87.0000
12 Нагачевська Марина Вікторівна 87.0000 87.0000
13 Цепков Олександр Олександрович 87.0000 87.0000
14 Матвійцев Ігор Сергійович 86.5000 86.5000
15 Мигляс Дмитро Володимирович 86.0000 86.0000
16 Миколюк Андрій Анатолійович 86.0000 86.0000
17 Долинюк Роман Орестович 86.0000 86.0000
18 Туряниця Валентин Петрович 86.0000 86.0000
19 Феліштан Михайло Михайлович 85.5000 85.5000
20 Кузьмінчук Максим Володимирович 85.5000 85.5000
21 Пасіцький Андрій Романович 85.5000 85.5000
22 Піховський Михайло Романович 85.0000 85.0000
23 Савіцький Владислав Русланович 84.0000 84.0000
24 Коцун Назар Орестович 84.0000 84.0000
25 Хамар Іван Олегович 84.0000 84.0000
26 Хлібойко Михайло Ярославович 83.0000 83.0000
27 Литвин Андрій Андрійович 83.0000 83.0000
28 Кавний Орест Володимирович 82.0000 82.0000
29 Коцур Тарас Сергійович 82.0000 82.0000
30 Черевань Вікторія Владиславівна 82.0000 82.0000
31 Назарко Ярослав Ростиславович 82.0000 82.0000
32 Говда Святослав Іванович 81.0000 81.0000
33 Мартинюк Микола Андрійович 81.0000 81.0000
34 Іванов Володимир Сергійович 81.0000 81.0000
35 Витак Андрій Васильович 81.0000 81.0000
36 Коломієць Данило Іванович 79.0000 79.0000
37 Кромбет Володимир Григорович 78.0000 78.0000
38 Пелешик Тарас Ігорович 78.0000 78.0000
39 Чалий В'ячеслав Володимирович 78.0000 78.0000
40 Дем'янів Олег Михайлович 78.0000 78.0000
41 Скоринович Орест Ігорович 77.0000 77.0000
42 Кирилюк Ольга Олександрівна 77.0000 77.0000
43 Барна Олег-Дмитро Павлович 77.0000 77.0000
44 Проць Ігор Олегович 76.0000 76.0000
45 Гіщак Андрій Романович 75.0000 75.0000
46 Токар Богдан Сергійович 73.0000 73.0000
47 Дзиба Максим Тарасович 72.0000 72.0000
48 Ковальський Олексій Русланович 72.0000 72.0000
49 Волосянський Роман Володимирович 72.0000 72.0000
50 Гуль Назарій Васильович 70.0000 70.0000
51 Савка Василь Васильович 69.0000 69.0000
52 Рубель Юрій Богданович 69.0000 69.0000
53 Чекалін Олександр Вікторович 69.0000 69.0000
54 Колос Андрій Богданович 67.0000 67.0000
55 Бовтач Мар'ян Іванович 66.0000 66.0000
56 Бережанський Олег Орестович 66.0000 66.0000
57 Мусійчук Сергій Олегович 66.0000 66.0000
58 Безсмольний Юрій Володимирович 62.0000 62.0000
59 Лозінський Роман Петрович 62.0000 62.0000
60 Мельник Владислав Андрійович 60.0000 60.0000
61 Фарина Яна Петрівна 60.0000 60.0000
62 Матвій Петро Васильович 59.0000 59.0000
63 Витко Орест Андрійович 58.0000 58.0000
64 Головецький Василь Іванович 58.0000 58.0000
65 Гордійчук Олександр Анатолійович 58.0000 58.0000
66 Букартик Назар Іванович 58.0000 58.0000
67 Бондар Віталій Васильович 56.0000 56.0000
68 Сіпайло Анатолій Олександрович 54.0000 54.0000
69 Савка Богдан Іванович 53.0000 53.0000
70 Ігнатов Максим Сергійович 53.0000 53.0000
71 Луцюк Назар Петрович 52.0000 52.0000
72 Смірнов Євген Володимирович 50.0000 50.0000
73 Нагай Сергій Васильович 0.0000 0.0000