Рейтингові списки/ Бакалаври 2-й курс/ Телекомунікації та радіотехніка

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:34

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 172, ТР – Телекомунікації та радіотехніка
Вільні місця ліцензійного обсягу: 345 місць
Подано оригіналів документів: 19 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Вступний іспит з предмету 1 (ЗНО) Вступний іспит з предмету 2 (ЗНО) Загальний бал Здали оригінали документів* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів* Статус заяви
1 Пуделко Габріель Петрович 164.0000 163.0000 327.0000 Зараховано (комерція)
2 Єрохін Михайло Костянтинович 168.0000 145.0000 313.0000 Зараховано (комерція)
3 Колодка Юрій Володимирович 136.0000 159.0000 295.0000 Зараховано (комерція)
4 Горбатенко Андрій Сергійович 152.0000 141.0000 293.0000 Зараховано (комерція)
5 Савка Володимир Миколайович 164.0000 126.0000 290.0000 Зараховано (комерція)
6 Специляк Дмитро Іванович 156.0000 131.0000 287.0000 Зараховано (комерція)
7 Ліниця Дмитро Богданович 156.0000 118.0000 274.0000 Зараховано (комерція)
8 Червінка Денис Ярославович 152.0000 119.0000 271.0000 Зараховано (комерція)
9 Кунинець Ярослав Орестович 148.0000 123.0000 271.0000 Зараховано (комерція)
10 Когут Віктор Богданович 152.0000 111.0000 263.0000 Зараховано (комерція)
11 Борковський Дмитро Андрійович 120.0000 141.0000 261.0000 Зараховано (комерція)
12 Лафінчук Андрій Олександрович 128.0000 132.0000 260.0000 Зараховано (комерція)
13 Кирилов Дмитро Андрійович 152.0000 102.0000 254.0000 Зараховано (комерція)
14 Медвідь Владислав Юрійович 152.0000 102.0000 254.0000 Зараховано (комерція)
15 Пащак Ігор Романович 148.0000 104.0000 252.0000 Зараховано (комерція)
16 Козак Данило Назарійович 116.0000 136.0000 252.0000 Зараховано (комерція)
17 Соломін Данило Ігорович 136.0000 114.0000 250.0000 Зараховано (комерція)
18 Улуснов Костянтин Анатолійович 108.0000 142.0000 250.0000 Зараховано (комерція)
19 Мельничук Михайло Юрійович 148.0000 102.0000 250.0000 Зараховано (комерція)
20 Костишин Любомир Богданович 164.0000 118.0000 282.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Боришко Роман Васильович 160.0000 119.0000 279.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Козак Володимир Юрійович 172.0000 100.0000 272.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Фостяк Тарас Володимирович 148.0000 122.0000 270.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Нагуляк Андрій Андрійович 128.0000 131.0000 259.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Вивка Олег Іванович 124.0000 114.0000 238.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Горин Вячеслав Зіновійович 142.0000 142.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Гнатишин Назар Андрійович 138.0000 138.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Царів Олег Ігорович 132.0000 132.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Харабовський Владислав Юрійович 126.0000 126.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Кондра Юрій Іванович 116.0000 116.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця