Рейтингові списки/ Бакалаври 2-й курс/ Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

дистанційного навчання
Спеціальність: 141, ЕЕ – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Вільні місця ліцензійного обсягу: 50 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 26 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Редькович Іван Васильович 87.5 64 151.5 Зараховано (комерція)
2 Дубінський Андрій Петрович 83 52 135 Зараховано (комерція)
3 Войтович Вадим Русланович 83 52 135 Зараховано (комерція)
4 Кушнірик Владислав Валентинович 77 56 133 Зараховано (комерція)
5 Добранський Михайло Богданович 68 56 124 Зараховано (комерція)
6 Ждань Мирон Петрович 77 44 121 Зараховано (комерція)
7 Сметанюк Олександр Андрійович 77 44 121 Зараховано (комерція)
8 Мацьоха Андрій Миколайович 74 44 118 Зараховано (комерція)
9 Курижко Владислав Едуардович 80 36 116 Зараховано (комерція)
10 Цуркан Олексій Васильович 76 40 116 Зараховано (комерція)
11 Горевич Андрій Васильович 83 32 115 Зараховано (комерція)
12 Дусь Валентин Миколайович 83 32 115 Зараховано (комерція)
13 Тлумак Іван Богданович 71 40 111 Зараховано (комерція)
14 Лучик Василь Михайлович 69 36 105 Зараховано (комерція)
15 Божеску Костянтин-Артур Георгійович 84 20 104 Зараховано (комерція)
16 Фурман Сергій Володимирович 54 48 102 Зараховано (комерція)
17 Зелінський Матвій Олександрович 58 40 98 Зараховано (комерція)
18 Гринюк Дмитро Григорович 58 40 98 Зараховано (комерція)
19 Гаврилець Микола Іванович 64 32 96 Зараховано (комерція)
20 Боднарюк Василь Іванович 58 36 94 Зараховано (комерція)
21 Бачинський Михайло Степанович 76 16 92 Зараховано (комерція)
22 Ткачук Богдан Анатолійович 74 16 90 Зараховано (комерція)
23 Ягольник Дмитро Юрійович 64 16 80 Зараховано (комерція)
24 Мочарський Вадим Іванович 53 12 65 Зараховано (комерція)
25 Кіцул Ярослав Олегович 54 8 62 Зараховано (комерція)
26 Куленко Валентин Сергійович 77 40 117 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Ткачук Сергій Іванович 80 16 96 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Ландига Микола Васильович 72 20 92 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Лотоцька Світлана Олександрівна 85 44 129 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Тарабас Іван Іванович 57 20 77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця