Рейтингові списки/ Магістри денна/ Технології та устаткування зварювання (небюджетна)/ Виконали умови до зарахування
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.10.2023 19:15
механічної інженерії та транспорту
Напрям підготовки: 131, МПТЗ – Технології та устаткування зварювання (небюджетна)
Напрям підготовки: 131, МПТЗ – Технології та устаткування зварювання (небюджетна)
Максимально можлива к-ть студентів: 42 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал* | Виконали умови до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|
1 | Андрейко Юрій Зеновійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
2 | Близняк Михайло Михайлович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
3 | Гамівка Назарій Романович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
4 | Гребіник Максим Андрійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
5 | Грет Орест Васильович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
6 | Делінкевич Роман Євгенійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
7 | Дмитрів Віталій Тарасович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
8 | Квятковський Сергій Володимирович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
9 | Когут Володимир Богданович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
10 | Колодій Василь Віталійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
11 | Кос Микола Михайлович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
12 | Крента Святослав Андрійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
13 | Лесів Сергій Іванович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
14 | Лех Руслан Анатолійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
15 | Макогін Андрій Романович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
16 | Марків Олег Володимирович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
17 | Михалків Назар Зеновійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
18 | Назар Роман Богданович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
19 | Онисько Андрій Ігорович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
20 | Піцишин Андрій Іванович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
21 | Прокопів Олег Андрійович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
22 | Ситник Степан Романович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
23 | Соханьчак Сергій Ярославович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
24 | Соханьчак Тарас Ярославович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
25 | Токар Михайло Володимирович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
26 | Тхір Назар Іванович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
27 | Тхір Тарас Іванович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
28 | Філіпович Юрій Михайлович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
29 | Фурик Андрій Михайлович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
30 | Хробак Андрій Вікторович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
31 | Цап Володимир Іванович | 0.00 | ✔ | Зараховано | |
32 | Шургая Георгій | 0.00 | ✔ | Зараховано |