Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв (фіксована)/ Виконали умови до зарахування
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.10.2023 19:15
комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 186, ВПКТ – Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв (фіксована)
Напрям підготовки: 186, ВПКТ – Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв (фіксована)
Максимально можлива к-ть студентів: 31 місць
Кількість місць державного замовлення: 21 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал* | Виконали умови до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|
1 | Стахиряк Віталій Іванович | 1 | 182.00 | ✔ | Зараховано |
2 | Николишин Анастасія Михайлівна | 1 | 179.00 | ✔ | Зараховано |
3 | Гудко Андрій Андрійович | 1 | 177.20 | ✔ | Зараховано |
4 | Кісляк Денис Володимирович | 1 | 175.40 | ✔ | Зараховано |
5 | Лісова Юлія Володимирівна | 1 | 175.40 | ✔ | Зараховано |
6 | Прокіп Наталія Іванівна | 1 | 165.80 | ✔ | Зараховано |
7 | Малицька Роксоляна Андріївна | 1 | 164.60 | ✔ | Зараховано |
8 | Бабій Юлія Володимирівна | 1 | 164.40 | ✔ | Зараховано |
9 | Німилович Ігор Богданович | 1 | 164.20 | ✔ | Зараховано |
10 | Іваник Роман Тарасович | 1 | 164.00 | ✔ | Зараховано |
11 | Шабалова Анна Олександрівна | 1 | 160.80 | ✔ | Зараховано |
12 | Бойчишин Володимир Олегович | 1 | 159.40 | ✔ | Зараховано |
13 | Леськів Соломія Вікторівна | 1 | 153.80 | ✔ | Зараховано |
14 | Литвин Андрій Андрійович | 1 | 153.80 | ✔ | Зараховано |
15 | Шамановська Ольга-Анна Валеріївна | 1 | 153.20 | ✔ | Зараховано |
16 | Максимець Андрій Русланович | 1 | 153.00 | ✔ | Зараховано |
17 | Роман Ярина Володимирівна | 1 | 152.20 | ✔ | Зараховано |
18 | Мамедов Еміль Алійович | 1 | 151.40 | ✔ | Зараховано |
19 | Стрижакова Вікторія Євгеніївна | 1 | 149.80 | ✔ | Зараховано |
20 | Локоть Владислав Євгенович | 1 | 148.80 | ✔ | Зараховано |
21 | Сівецький Дмитро Романович | 1 | 147.80 | ✔ | Зараховано |
22 | Осаволюк Надія Надіївна | 1 | 145.00 | ✔ | Зараховано |
23 | Дейнеко Лев Миколайович | 176.80 | ✔ | Зараховано | |
24 | Солов'янчик Ілля Владиславович | 1 | 145.00 | ✔ | Зараховано |
25 | Горкун Андрій Васильович | 1 | 144.00 | ✔ | Зараховано |
26 | Войтик Арсен Мар'янович | 142.20 | ✔ | Зараховано | |
27 | Миськів Іван Романович | 1 | 141.20 | ✔ | Зараховано |
28 | Рудковський Владислав Юрійович | 1 | 140.20 | ✔ | Зараховано |
29 | Замрій Данило Сергійович | 139.80 | ✔ | Зараховано | |
30 | Вихованок Віталій Ігорович | 133.80 | ✔ | Зараховано |