Рейтингові списки/ Магістри денна/ Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (відкрита)/ Виконали умови до зарахування
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.10.2023 19:15
сталого розвитку ім. В. Чорновола
Напрям підготовки: 076, ПТПБ – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (відкрита)
Напрям підготовки: 076, ПТПБ – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (відкрита)
Максимально можлива к-ть студентів: 61 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал* | Виконали умови до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|
1 | Малинкина Соф'я Олексіївна | 1 | 167.60 | ✔ | Зараховано |
2 | Бойчук Каріна Василівна | 1 | 164.20 | ✔ | Зараховано |
3 | Печак Олександр Олександрович | 1 | 164.00 | ✔ | Зараховано |
4 | Коріньовський Владислав Вікторович | 1 | 162.80 | ✔ | Зараховано |
5 | Юрчук Роман Олегович | 2 | 160.60 | ✔ | Зараховано |
6 | Прокопенко Роман Андрійович | 1 | 157.80 | ✔ | Зараховано |
7 | Мокринський Остап Миронович | 1 | 156.80 | ✔ | Зараховано |
8 | Маличкович Юрій Любомирович | 1 | 156.40 | ✔ | Зараховано |
9 | Кольдюба Ірина Миколаївна | 1 | 155.60 | ✔ | Зараховано |
10 | Николишин Юрій Тарасович | 173.20 | ✔ | Зараховано | |
11 | Шелевей Дмитро Андрійович | 1 | 149.90 | ✔ | Зараховано |
12 | Каменцев Максим Денисович | 149.80 | ✔ | Зараховано | |
13 | Корнійчук Богдан Віталійович | 2 | 149.40 | ✔ | Зараховано |
14 | Рапавий Петро Ярославович | 148.00 | ✔ | Зараховано | |
15 | Коромислов Юрій Дмитрович | 1 | 147.60 | ✔ | Зараховано |
16 | Різник Марія Павлівна | 1 | 147.00 | ✔ | Зараховано |
17 | Петрончак Андрій Васильович | 145.20 | ✔ | Зараховано | |
18 | Коростенський Олег Богданович | 141.20 | ✔ | Зараховано | |
19 | Рипська Єлизавета Юріївна | 1 | 140.20 | ✔ | Зараховано |
20 | Сорочинський Ярослав Ярославович | 134.40 | ✔ | Зараховано | |
21 | Великий Назарій Олегович | 1 | 133.80 | ✔ | Зараховано |
22 | Герасимчук Марина Миколаївна | 2 | 131.60 | ✔ | Зараховано |
23 | Липюк Максим Геннадійович | 1 | 126.90 | ✔ | Зараховано |
24 | Шпаченко Анастасія Андріївна | 1 | 124.00 | ✔ | Зараховано |
25 | Береза Михайло Андрійович | 121.30 | ✔ | Зараховано | |
26 | Шемчишин Віталій Вікторович | 118.40 | ✔ | Зараховано | |
27 | Малендевич Остап Любомирович | 117.60 | ✔ | Зараховано |